Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Mikor...

Párkapcsolatban élők! Mikor nyíltatok meg annyira a párotok előtt, hogy olyan részleteit is feltárjátok a múltatoknak, ami kínos?

Figyelt kérdés
Vannak olyan titkaitok,amiket sokáig nem mertetek elmondani?
2012. okt. 20. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Viszonylag hamar. Három hónap után már együtt éltünk, és onnantól kezdve kb. bármit megosztottunk egymással (előtte sem volt ezzel gond), nálunk nincsenek tabu témák.

Bár borzasztó nagy titkok amúgy sincsenek egyikünk életében sem.

2012. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Voltak kínos titkaim, amiket amúgy még SENKINEK sem mondtam el... Neki úgy 1-1.5 év után mondtam el, úgy 1 év együttélés után.

Amúgy azóta nincsenek is titkaim, bármit elmondok neki, azért vagyunk társak.

Amúgy 3.5 éve vagyunk együtt.

2012. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én kb. 2-3 hónap után nyíltam meg felé!Ő is kb ilyenkor! Persze az előtt is megbeszéltünk mindent,de családi vagy nagyon személyes dolgokat csak felszínesen!Azóta bármelyikünknek bármi gondja baja van mindig mondja a másiknak!:) Ha szeret elfogadja a múltad kínos részeit is és ugyanígy te is el tudod fogadni!:)Nekünk nem az volt a probléma,hogy nem mertük elmondani egymásnak,csak még nem éreztük,hogy már olyan szinten áll a kapcsolatunk!:)
2012. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első fél évben tisztáztunk mindent ami a múlttal kapcsolatos. Szerintem minden kapcsolatban így kéne ennek működnie.
2012. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Van olyan titkom, amit még nem mondtam el...


Azt, hogy gyermekkoromban bántalmazott az apám. Senki nem érti, hogy miért nem vagyok jóban vele (a szüleim elváltak, vele nem ritkán találkozom), mert állandóan teper, hogy jóba legyünk. Én nem bocsátom meg neki, de a párom előtt nem akarom lejáratni, sőt, magamra nézve is szégyellem ezt bevallani, nem akarok róla beszélni. Nem tudom, hogy valaha is elmondom-e.

2012. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*nem ritkán = nem gyakrant akartam írni.
2012. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az elején kitálaltunk, mert szerintünk így tiszta. Elvégre hogyan is kezdhetnénk közös jövőbe, ha még a múltunkat sem zártuk le?
2012. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
De mindent? Hogy egyszer sz@rba léptem a nyári táborban? Listát kell írni, és előadni a cikis dolgokat?
2012. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem kell listát írni!De ha történt valami olyan,amit úgy érzel kell osztanod vele akkor tedd!Pl én elmondtam az olyanokat is,amik cikik és jókat nevettünk így utólag rajta!:)
2012. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Viszonylag hamar, kb. 2-3 hónap után. Azt akartam, hogy tudjon mindent rólam még az elején, az alapján döntsön, hogy velem akar-e maradni, akkor még viszonylag fájdalommentesen kiszállhat.
2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!