Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám kiborít! Jó ötlet...

Az anyám kiborít! Jó ötlet lenne oda költözni a 18 éves fiúmhoz?

Figyelt kérdés
Alig enged el valahova, és ha el is mehetek akkor is óránként felhív az anyám és nem bírom már... A fiúm 18 éves, a szüleivel él de dolgozik. Én 15 vagyok.
2012. okt. 20. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

És ki fog eltartani? A barátod? vagy annak a szülei? A barátod szülei mit szól majd ha egy idegent kell mindennap kerülegetniük? Te mivel tudsz beszállni a rezsibe? Házi munkát tudsz végezni? Milyen a kapcsolatod a barátod családjával?

Fontos szempontok, gondold végig! Amúgy, ha anyukád nem egyezik bele a költözésbe (pedig valamiért kétlem), akár a rendőrség segítségét is kérheti, hogy hazahozzon téged! A másik, hogy hacsak nincsen félretett pénzed (százezrek legalább), akkor a barátodnál majd az ottlakási költségekbe se tudsz beszállni, mert 15 évesen diákmunkát se vállalhatsz. Vagy mit gondolsz, majd anyukád küld minden hónapban X összeget a barátod szüleinek, mert ott laksz?

Szóval h.ülye ötlet!:)

2012. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ez 18. éves korodig nem a te hanem a szüleid döntése.
2012. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a legjobb ötlet, ha nem hisztiznél tovább és kinyitnád a szemed
2012. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy ilyen anyukád van!! :)
2012. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a mai világban sok veled egyidős gyerek már annak örülne, ha a szülei annyira megtisztelnék, hogy hozzászólnak és beszélnek vele, mint egy emberrel, neked meg az a legnagyobb problémád, hogy anyukád félt, nehogy valami bajod essen? Pár év múlva szerintem meg is fogod neki köszönni, hogy törődött veled. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én inkább szeretnék ilyen szülőket, akik óvnak, mint olyanokat, akik pont leszarják magasról, hogy a 14-15 éves gyerekük épp kivel issza le magát a sárga földik, majd megy rajta végig a fél város, hogy utána féjszbúkon kiposztolhassa, hogy milyen menő...

14l

2012. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!