Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyám megfoszt...

Mit csináljak anyám megfoszt a szerelmemtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmes vagyok egy lányba akivel most járok, anyám meg nem engedi ,hogy találkozzak vele. Azért mert állítólag rosszul tanulok, pedig az osztály legjobb tanulója vagyok. Besikerült egy 3-mas és ezért ideges. A SAJÁT pénzemen elküld magántanárhoz pénteken is, amikor vele találkozni tudnék, annyira vágyok rá ,hogy az kimondhatatlan.

De anyámnak hiába mondom, mi mindig csinál valamit pénteken amikor találkozni tudnék vele.

Pedig csak egy szar vasutas leszek nekem nem is kellene ne jól tanulni.


2012. okt. 17. 16:03
1 2
 1/15 chrishu ***** válasza:

Láttalak egy másik kérdésnél...

Hány éves is vagy?

2012. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15
2012. okt. 17. 16:19
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
hahahaha
2012. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi az?

Utolsó mi volt ez a hülyeség?

2012. okt. 17. 17:25
 5/15 A kérdező kommentje:

Itt az egyéb kérdéseknél még úgyse fogják megválaszolni.

Miért kell minden kérdést áthelyezni? Amikor ez kamasz probléma?

2012. okt. 17. 17:43
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Ez aztán kurv@nagy szerelem lehet. xD
2012. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. okt. 17. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert nektek kamaszkorotokba semmiből sem jutott, ami már jó 20 éve teljesen normális dolog, nem kell hülyének nézni a kérdezőt, azért, mert egy átlagos tizenéves.


Próbálj vele beszélni.


De próbálj meg beszélni vele

2012. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, elküldtem véletlen. Szóval azért írtam kétszer, mert ilyenkor jön az, hogy nem lehet beszélni de vele, de muszáj megpróbálni, meg nem kiakadni, hanem próbálni higgadtnak maradni, szépen kérni, elmagyaráztatni, hogy hát mi baja van a lánnyal stb.
2012. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Anyámnak hiába, mondom egy szomszéd faluban egy tanyán lakik mint mi is, és volt úgy hogy nyáron anyám azért nem engedett el, mert sok állatot meg kellet etetni, és ő is elhívtam. De most vonattal szokott hazajárni, és mi mindig ott egy kis vasútállomás a tanya világban és ott szoktunk találkozni. Csak hát anyám egy 3-mas miatt nem enged, közben meg csak egy vasutas leszek.
2012. okt. 17. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!