Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetem úgy is, hogy...

Hogy szerethetem úgy is, hogy családja van és ilyeneket mondott? Utálnom kéne, de nem megy. Mit tegyek, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt vele és ma kiderült,hogy van egy felesége és egy 4 éves lánya.Elkezdtünk vitatkozni és közölte,hogy azért én sem vagyok olyan tiszta ebben a dologban,hiszen sosem kérdeztem,hogy együtt van-e valakivel és nem annyira érdekelt a családi állapota,amikor drága ajándékokat kaptam tőle és hogy azt hitte,tudom,hogy családja van.

Utána leesett,hogy ő azért vett nekem ajándékokat és azért adott pénzt,hogy tartsam a számat,nem azért,mert "fontos vagyok neki".

Szakítani akartam vele,de elmondta,hogy neki szüksége van rám és tudja,hogy nekem is rá,hiszen a segítsége nélkül megint járhatnék olcsó cuccokban és nem tudnék megengedni magamnak akármit,élhetném megint a szürke életemet.Időt kértem tőle,hogy átgondoljam a dolgot,de tudom,hogy úgyis mellette maradok.Nem azért,mert gazdag vagy mert kinézetre a nők álma,hanem mert teljesen beleszerettem.Nem tudom,hogyan,de teljesen elvarázsolt...De ez szörnyem esett most.Úgy terveztük eddig,hogy jövő hétvégén elutazunk és akkor lefekszem vele(nekem ő lenne az első),de most már nem vagyok biztos semmiben vele kapcsolatban.Csalódtam benne,elmondtam neki,hogy ő az első férfi,akiben megbízom.

Azt akarom,hogy belém szeressen,de nem tudom,hogy ez lehetséges-e.Már mondta,hogy szeret,de kétlem,hogy az őszinte lett volna.

Hogy érjem el,hogy belém szeressen?(nem azt akarom,hogy elváljon,csak hogy szeressen)

Miért nem tudom utálni ezek után?



2012. okt. 21. 15:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
És hány éves a pasid?40?Kis ringgggyó.
2012. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%

ha úgy döntesz hogy szakítasz vele, szólj nekem :D

engem nem érdekelne hogy van családja, jó alakú, kerek mellű, szőke oroszos szépség vagyok és elég szegény, úgyhogy örülnék egy hozzá hasonló, anyagilag támogató és szexet rendszeresen megadó úriembernek :)

21/L

2012. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ő 36 éves.

Azt mondta,hogy a feleségét már nem szereti,csak a gyerekük miatt vannak együtt.De nem tudom,hogy ez tényleg igaz-e.

A tervem még elég zavaros,csak azt szeretném,hogy szeressen és bízzon bennem,hogy utána fájdalmat tudjak neki okozni...vagy nem tudom,csak azt akarom,hogy szeressen egyszerűen.


Most nagyon igyekszik,hogy vele maradjak,folyton hívogat meg sms-eket küld.

2012. okt. 21. 18:48
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha most nagyon teper utánad, akkor itt az ideje a visszavágónak, hogy jól lekoptasd!
2012. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
43%
Miért jó az, ha fájdalmat okozol neki?
2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudtál az igazi életéről, addig még mrgbocsájtható volt a viselkedésed. De azzal, hogy ezek után is mellette akarsz maradni, egy anyagias ribanc leszel. Tényleg ez kell neked?
2012. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Uram Isten, mennyire pulya vagy te még.

Ne találkozgass idősebb pasikkal, de még korodbeliekkel sem. Babázz vagy nem is tudom, mi lenne neked jó...

De k*rvára éretlen vagy, annyi tuti.

2012. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
A szexet még mindig megvonhatod. Legalább bosszankodhat, hogy kidobta az ablakon a drága ajándékok árát.
2012. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Na,akkor jól gondoltam,hogy idősebb jóval nálad.

Most úgy őszintén,ha csak a kort nézed :Mit akarhat egy 36-éves felnőtt ember egy 17-éves fiatal lánytól???

ÁÁÁ!!

Tudod,én is voltam 17-éves és nekem is volt egy pasim aki 34-éves volt a háttér ugyanaz.Hogy mit akart....úgy formálni és nevelni ahogy ő neki tetszett.Persze én naiv akkor,pont mint te most!

És én mit kaptam semmit......ja de mégis kaptam egy marha nagy tapasztalatot,hogy ilyenért nem érdemes.

Csak erre én sajnos nagyon soká jöttem rá!

Elvett a fiatalságomból 4-évet!!!

Te várd ezt meg!!!

2012. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a "ne" várd ezt meg kimaradt!!!
2012. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!