Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kéne hogy féltékeny legyek?

Nem kéne hogy féltékeny legyek?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy én most nyáron voltam Londonba. tudom hogy ennyi idősen(14) nagyon szerencsés vagyok hogy kijutottam külföldre. A mamám (apukán anyja) húzogatta a száját hogy nekem nem kéne mennem, megérdemlem-e stb. de a nagynéném kifizette és végül mentem. most meg bejelenti hogy a 7 éves unokatesómat elviszi csak úgy Londonba 5 napra. Ennek az unokatesómnak fél évre a suli 500.000 ezer forint amit kb. a mamám fizet. és én erre vagyok féltékeny hogy neki mindent megadnak ,mindent megkap én meg kb. két évig könyörögtem hogy eljuthassak Londonba.

2012. okt. 21. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Így is jól jártál én életembe sem fogok még a közelébe sem eljutni. 25N
2012. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez inkább szomorú, hogy a mamád a kiskölyköt jobban szereti...
2012. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyon örülök hogy eljuthattam Londonba de le is írtam hogy szerencsés vagyok-e miatt.

amúgy az a legdurvább hogy így ki is mutatja hogy őt jobban szereti mint engem :s

2012. okt. 21. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nagyanyád jó nagy tapló...
2012. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A nagynénéd kifizette a Londoni utat a nagymama pedig kifizeti a nagynénéd gyerekének az utat?

Ha igen akkor szerintem így igazságos.

A tandíjra nem tudok mit mondani. Mégis hova jár a gyerek iskolába?

2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Irigylem a gondotokat...

London ? Van aki a saját falujából se jut ki, mert arra sincs pénze..14 évesen voltál Londonban. Öcséd 7 évesen megy.

4o évvel vagyok idősebb mint Te. Nem voltam még Londonban.

Úgy látszik, már nem is fogok.

Nem kéne itt rinyálni a jómód miatt.

2012. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem a nagynéném fia hanem a nagybáttyámé a nagynéném öcséé a 7 éves unokatesóm.
2012. okt. 21. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondják mindig az emberek hogy "jaj sosem jtok ki külföldre"

60.000ft-ból 5 napra bármely európai nagyvárosba ki lehet menni turistaszállóba, jobb félébe. ebbe benne van repülőjegy minden

2012. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért , mert sokaknak közel ennyi a fizetése és hónap végére nem igen marad belőle!
2012. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sírni mindig egyszerűbb mint tenni valamit. csóróbbnál csóróbb haverjaim jutnak el olyan helyekre, hogy csak nézek. stoppolnak, couchsurfingelnek, extracsóró diákszállón alszanak, hetekig párizsis zsemlét esznek. de nekik megéri, mert látják a tengert, Amsterdamot, Párizst, Dublint.


amúgy foss le vastagon mindent, örülj, h ennyi idősen LondonbaN lógathattad a herédet. én 25 vagyok, és még nem evett ki a fene odáig. mosmá ildomos lenne :)

2012. okt. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!