Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselnéd el a párodat...

Hogyan viselnéd el a párodat ha agresszív lenne?

Figyelt kérdés

Egész nap kiabál, tör-zúz meg beleköt mindenkibe, persze vannak nyugodt pillanatai is. Én itthon vagyok a gyerekkel, ő meg azért van itthon mert balesete volt. A súlyemelés és a boksz volt a mindene, de mivel eltört a bordája és a keze, így nem tudja levezetni az energiáját csak rajtunk. Remélem minél hamarabb meggyógyul mert ez így nem jó senkinek. Eddig ugye nem volt ilyen problémánk de most nem tudok vele mit kezdeni. Most egy kicsit félek tőle mert túl erős és esélyem sem lenne ellene, de nem hiszem, hogy megtámadna. Nehéz elviselni de nem akarok veszekedni vele, hiszen nem tehet róla. Ti mit tennétek?

26/N



2012. okt. 23. 17:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö agressziv megmozduläsa eleg lenne ahhoz, hogy otthagyjam. Es rohadtul nem erdekelne hogy van töle akar 12 gyerekem is.

Egy ilyen rohadek (apäm) sokszor megütötte anyämat is, de ö elmenekült töle a ket tesommal es velem együtt.

2013. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!