Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselnéd el a párodat...

Hogyan viselnéd el a párodat ha agresszív lenne?

Figyelt kérdés

Egész nap kiabál, tör-zúz meg beleköt mindenkibe, persze vannak nyugodt pillanatai is. Én itthon vagyok a gyerekkel, ő meg azért van itthon mert balesete volt. A súlyemelés és a boksz volt a mindene, de mivel eltört a bordája és a keze, így nem tudja levezetni az energiáját csak rajtunk. Remélem minél hamarabb meggyógyul mert ez így nem jó senkinek. Eddig ugye nem volt ilyen problémánk de most nem tudok vele mit kezdeni. Most egy kicsit félek tőle mert túl erős és esélyem sem lenne ellene, de nem hiszem, hogy megtámadna. Nehéz elviselni de nem akarok veszekedni vele, hiszen nem tehet róla. Ti mit tennétek?

26/N



2012. okt. 23. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen lenne a párom, akkor nem lenne a párom. Az sem túl jó, hogy az agresszióját boksszal vezeti le, mert ha ez kiesik, akkor más a célpont, most épp ti. Nem tudnék egy fedél alatt élni egy ilyen emberrel, sőt nem is barátkoznék.
2012. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11 valaszolobol 11 nem tudna ilyen emberrel igy eggyutt elni.

Csatlakozom 12.-nek.

Kedves Kerdezo, sztem ez Teljesen EGYertelmu.

2012. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Egész nap tör-zúz..elvan törve bordája, keze.Micsoda helyzet.Hát amikor ép rájön a zúzás állj elé és jól vágd mellbe.Egyből leül...nem kell tőle félni azért csinálja a balhét mert látja félsz.örülni fog ha levegőt tud venni nem törni zúzni.Miről nem tehet hogy dilis?Én tuti mellbe csapnám nem lenne kedve hisztizni
2012. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék együtt olyan emberrel, aki csak akkor nem agresszív, ha van egy boxzsák előtte. Mert tulajdonképpen erről van szó. Gyereket meg pláne nem szültem volna neki. Talán nem hiába mondják, hogy azzal érdemes házasodni/annak érdemes szülni, akit láttunk már olyan helyzetben is, ami agressziót válthatna ki belőle. Akkor legalább tudtad volna, hogy nem a megfelelő ember mellett vagy. Így viszont nem marad más, csak hogy mentegesd. Mert feltételezem, hamarosan ez következik.
2012. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem viselném el, akkor sem, ha nem tehet róla.
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első komoly barátommal 3 évig voltam együtt. 16 voltam, amikor gyakran kezet emelt rám elég durván. Nagyon nehezen tudtam kilépni a kapcsolatból, rá egy évre. Nehezen tudtam elviselni, mai napig mély nyomokat hagyott bennem :(
2012. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselném el, mert nem lenne a párom. utálom aki agresszív.
2012. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselném el, mert nem lenne a párom. Nem szeretem az agresszív embereket, teljesen lényegtelen, hogy miért agresszív. Arra is gondolnék, hogyha egy bizonyos kor felett nem tudna súlyt emelni vagy bokszolni, akkor vajon rajtam élné ki a felgyülemlett feszültséget? Ha meg lenne gyerekünk esetleg, mint nálatok, akkor meg végképp nem viselném el, nehogy egyszer a gyereken vezesse le a feszültséget.
2012. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal is ezt csinálta faterom. Egyszer meg is ütötte és megtépte. Anya fogta magát, hazaköltözött mamáékhoz. Nem telt bele 2 órába és apa már utánnajött sírva könyörögve. Apa 3 hónapig könyörgött neki, rózsákkal halmozta el, kedveskedett neki, de anya nem foglalkozott vele, aztán apa egy teljes hétig nem kereste. Majd eljött, hogy beszélni akar vele. Akkor 6órán keresztül csak beszélgettek, majd visszaköltöztünk. Ennek már 15 éve. Apa azóta se bántotta még szóba se anyát! :))
2012. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!