Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal,nekem az előző kapcsolatomból van egy 12 éves lányom,ő is velünk lakik(5 éve költöztünk össze).Mostanára elviselhetetlenné vált az együttélés. A lányommal semmit nem tudunk jól csinálni,minden az ő kénye-kedve szerint megy,mindenki hozzá alkalmazkodik.Nem hallgat meg,nem ért meg,a szexuális életünk 0,szinte csak élünk egymás mellett,mint két lakótárs.Már egy ideje tervezgetem,hogy elköltözök a lányommal,de azért nem tudok eldobni csak így egy kapcsolatot,de egyszerűen már nem bírom. Megbeszélni nem lehet vele semmit,mert nem válaszol a kérdéseimre. Többször próbáltam már, kérdeztem hogyan lehetne megoldani, vagy egyáltalán mi a problémája, de nem tud, vagy nem akar válaszolni. Folyamatosan piszkál, beleköt mindenbe. Szó szerint a kiskanálba is. Családom és a barátaim már az eleje óta furcsának tartják,úgymond "hideg"nek,de a problémák még csak mostanában fajultak el. Minden közeli ismerősöm azt mondta, (még az is aki csak párszor találkozott vele) hogy költözzek el, mert ez nem normális. A meccseken kívül semmi nem érdekli,beszélgetni nem lehet vele. Mit tegyek? Költözzünk el?

2012. okt. 24. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy költözzél, mi az ami még mellette tart? Talán érzel a lakásban férfiszagot és ezzel megelégszel? Miért akarsz még mellette maradni, amikor semmi sem jó neki?
2012. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Rövid lesz a válaszom: igen.


A többi válaszoló majd megindokolja, de dióhéjban annyi, hogy egy érzelmileg impotens emberrel kár is gyötrődnöd, mert egy IGAZI kapcsolat nem erről szól.

Ő már eldobott magától. Szerintem te is engedd el őt.

2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is így gondoltam :)
2012. okt. 24. 22:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak megerősítés kellett. Mostmár csak az a kérdés, hogyan csináljam. Ő a munkája miatt ritkán van itthon. Ha minden igaz hamarosan hazajön, és megy is el. Mikor hazajön akkor közöljem vele, hogy elmegyünk, vagy mire hazaér már ne legyünk itt?
2012. okt. 24. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, hogy ennek így semmi értelme. Viszont 8 év után nem illik sms-ben szakítani...
2012. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem is gondoltam, hogy smsben..de esetleg úgy nem emberi, hogy mire hazajön összepakolunk,elmegyünk, és úgyis tudni fogom mikor ér haza, és akkor közlöm vele, hogy elmentünk és kész? Mert az úgy elég kellemetlen lenne, hogy ő otthon van én meg akkor pakolok..
2012. okt. 24. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélni a továbbiakról. Ugy döntöttél, hogy ez neked nem élet és el fogtok költözni.

Na de most a lakás az övé?, hogy te költözöl? A lányodnak semmiképpen nem jó, ilyen életben felnevelkednie.

2012. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt is megteheted, hogy amikor nincs otthon elmész, egyébként ezt érdemelné, mert semmi jót nem nyujtott neked. En azt hiszem ezt csinálnám a helyedben, békességben elmennék, hadd találja az üres lakást!
2012. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van hova menned? Kislányt el tudod tartani egyedül? Ha igen, akkor menj. De azért annyit megérdemel egy kapcsolat, hogy megmondod előre, hogy el fogsz menni.

A kislány nem ragaszkodik hozzá?

2012. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy ez miért is kérdés Neked? És miért is "megrősítés" az, ha számodra teljesen idegenek írják azt, hogy: igen. Mi lett volna, ha minden válasz azt mondta volna, hogy: ne, ne költözz el?

Az is érdekes, hogy miért vagy 8 éve együtt egy ilyen pasival? 8 évig képes voltál hazudtál neki, hogy szereted, felnézel rá, holott közel sem? Megaláztad magad női mivoltodban, kiszolgálsz egy számodra visszataszító pasit 8 évig...Ez nem ciki?

És most is, amikor végre eljutottál odáig, hogy ez így nem mehet tovább, még mindig nem vagy képes odaállni elé, és azt mondani, hogy: "menj te a p...csába és költözz el, mert nem kellessz", inkább feljössz egy oldalra és ismeretlenül, ismeretleneknek nyavalyogsz és még felmerül benned, hogy akár szó nélkül is elsunnyognál???

És ezek után azt várod, hogy egy pasi akarjon?

Tudom, ezek kemény szavak, de ébredj már fel: nem csak a pasi a dög, hanem Te sem tudsz mit kezdeni a női identitásoddal, magad csinálsz magadból házicselédet, rabszolgát, aztán sírsz, hogy nem tisztel...

2012. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!