Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön szeretnék költözni,...

Külön szeretnék költözni, most mondtam fel a munkahelyemen, van új munkalehetőség, nem tudom mit tegyek, szüleimnek is szeretnék segíteni pénzügyileg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahol felmondtam, 50.000 volt a fizetés, nem is nagyon ment a munka, mert sokat is idegeskedtem, szinte állandó nyomás alatt voltam. A másik munkalehetőség fél munkaidő egyenlőre, amit csináltam is a már felmondott munkahelyem mellett. Felvennének állandóra, de fél munkaidővel még kevesebbet keresnék, mint eddig. Nem tudom mit tegyek, mert "nagy terveim" voltak, ami abból állt, hogy annyi pénzt keresek, amiből külföldön kis szobát bérelve szerény körülmények közt ellehetek, és dolgozhatok, pénzt gyűjtögetve. Szeretnék hazaadni pénzt, a szüleimnek, mindketten rokkantnyugdíjasok, és hitel is van, amit fizetni kell, még egy évig. Hajóra akartam menni, de hogy kijusson az ember, ahhoz is pénz kell. Gondoltam kereshetnék pénzt a hobbimmal, de az nem lenne sok, csak mellékkereslet. Szóval itt állok, fél munkaidős munkával a kezemben, külön költözésre esélyem nincs, hajóra kijutni sem, meg egyedül kimenni..nem tudom, végülis feltalálnám magam szerintem. Mindig kalandvágyó voltam, csak az a baj, hogy az ember járhat rosszul is az ilyen "kiruccanások" alkalmából. Hugom másik városban tanul, őt is gondoltam valamelyest támogatni, meg néha felutazni hozzá, de nem tudok, ugyanis az is pénz. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2012. okt. 25. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50.000 Ft alatti fizetéssel otthon maradnék, más választás nem nagyon van.
2012. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, a főnök felesége kint van Londonban, esetleg ő intézhetne valamit nekem ott.. vagy legalábbis nem lennék tök egyedül ha kijutnék valahogy.
2012. okt. 25. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De hol laknál, miből élnél az első hónapban ha semmi spórolt pénzed nincs.
2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz kell valami spórolt pénz, hogy külföldön el tudj indulni. Londonban pláne, egy heti lakbér egy kis szobára annyi, mint Pesten egy lakásra egyhavi. 50E-t hogy kerestél, ez valami részmunkaidős volt? Ez alatta van a törvényes bérnek. Most szüleidnél laksz?
2012. okt. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!