Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezzel a helyzettel...

Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni? Nagyon elb*ssza ez a nyarunkat. = (

Figyelt kérdés

A Barátom a nevelőanyjával él, akivel amúgy nincs túl jóba...nem rég ismerkedtünk meg, ez meg elé nagy szó, mert én vagyok az első barátnője, akit az anyja is ismer.(persze nem a Barátom erőltette a bemutatást...) na mindegy. és régebben sokszor volt olyan, hogy bezárta a házba, lakatokkal stb...csak hogy ne tudjon kimenni találkozni a barátaival. de miattam szétszedte zárokat is stb..(ez még suli időben volt, amúgy eléggé ok nélkül nem engedi ki az anyja..). Most nyáron is max 2-3,esetenként 4 órára engedte le a Barátomat. Mikor bemutatkoztunk, megmondta nekem, hogy ha megbeszélünk egy időpontot, akkor addigra legyen otthon a Barátom. Ez tök korrektnek is gondolom.Kitalálta, hogy ahány percet késik, annyi napig nem találkozhatunk. Pár napja késett fél órát, mert a buszok összevissza járnak, és buszhoz van kötve..(nem lakik messze, de gyalog is annyi idő az út mint megvárni a buszt és azzal elmenni..) ekkor is balhé volt, ránk fogta az egészet az anyja, stb..hogy őt nem érdekli mikor és hogy járnak a buszok,itt legyen pontra. azt mondta 3 napig nem találkozhatunk, de szerencsére csak 2 napig kellett kibírnunk egymás nélkül.Ma találkoztunk, és szintén a buszok miatt, késtünk 45percet.Még felkísértem ajtóig a Barátomat, kijött az anyja is. Elkezdte már megint nekem mondani a dolgait(de velem legaláb nem ordibálva,mint a Barátomal), hogy ő megmondta, hogy pontra itt legyen, és látja mennyire tartjuk be, ennyire fontos az ő kérése blabla. A Barátom meg közénk állt és mondta anyjának hogy ne nekem mondja hanem neki mert nem én vagyok a hibás stb...(amúgy kb 1-2 hete majdnem neki is ment anyjának miattam..csak mert engem a szájára vett, szóval arra nagyon allergiás, ha valaki engem basztat :S)

Rákérdezett Barátom, hogy akkor most 45 napig nem találkozhatunk? Anyja mondta, hogy hát jó ideig nem. De amúgy max 6 napig nem, mert aztán megint megy be gyermek otthonba és onnan meg kiengedik...(mikor most voltam egy hetet táborba, rettentően nehezen bírtuk ki egymás nélkül,nagyon nagyon szeretjük egymást...tényleg leírhatatlanul. ma is búcsúnál karjaiban sírtam, amiért előre hiányozni fog...Ő meg jóerősen magához szorított. :( ) Amúgy tud jóarc is lenni az anyja..és velem se volt semmi baja, sőt szimpatikus voltam neki, de szerintem most haragszik rám, tök oktalanul..amúgy én mindig nyugodt maradtam és kedvesen válaszoltam, nem akarok balhét. De az anyja kicsit se tud megérteni minket..:S

(én 14L,Ő 14,5F,több mint 3 hónapja vagyunk együtt, tudom, nem sok idő, de nekünk már olyan minta évek óta együtt lennénk..:))

bocsi hogy hosszú lett, de jól esett kiírni magamból. köszönöm ha végig olvastad és értelmes választ tudsz adni.:)


2010. júl. 6. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és bocsi ha kicsit összevissza írtam. :S
2010. júl. 6. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek titeket: tudod, hogy ez a háklija, személyesen s elmondta, hogy PONTOSAN érjen haza. Akkor POTOSAN hazaér, történjen bármi, basszus...

Ha tudod, hogy 30 perc gyalog az út, akkor legkésőbb 40 perccel előtte elindultok. Tök egyszerű.

Ráadásul megint elmondta, legközelebb megint elkésett...

2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted... nekem lassan 10 hónapja van kapcsolatom, és leghamarabb két hetente tudunk találkozni, akkor is max 4órát vagyunk együtt a távolság miatt.

Próbáljátok meg kibírni, mindent meglehet oldani, ha erősek vagytok, és bíztok a kapcsolatotokban.

2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lakunk messze egymástól..meg amúgy 2 hét az már tényleg sok lenne, és akárhogyan de megoldaná a Barátom hogy velem lehessen kicsit legalább...

Első válaszolónak pedig csak annyi, hogy hiába próbálunk nem késni, kb elkerülhetetlen...max ha nem megyünk messze hanem ottvagyunk 5percnyire a háztól..=/ és még szólni is szokott, hogy ennyit meg ennyit késik, ezért meg azért...szal tényleg lehetne megértőbb.mindegy...valahogy csak megoldjuk. azért köszi a válaszokat.

2010. júl. 6. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Fúúú...szar lehet nektek.

Csodálom, hogy ennyire szeretitek egymást. Ne aggodjatok, a szerelmetek mindent kibír, ha igazán szeretitek egymást..:) Ezen is túllesztek és nagyonjó lesz újra együtt! Nefélj, ha tényleg nagyon szeretitek egymást, akkor egymásért megpróbáljátok túltenni magatokat ezen..:)

2010. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne lehetetlen pontosan hazaerni? Idoben kell elindulni. Te meg el tudod ot kiserni, szoval ha tiz perccel ido elott ernetek oda, akkor meg egyutt tudtok lenni
2010. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :)

És mindig elszoktam kísérni...csak hát nehezen válunk el és sokszor amiatt késik... :S

2010. júl. 7. 09:07
 8/8 anonim válasza:
Mi lassan 5 éve vagyunk együtt kedvesemmel f, fiatalok vagyunk, sokmindenen mentünk keresztül . Kitartás és sok sikert:)
2010. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!