Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem élősködni a páromon,...

Elkezdtem élősködni a páromon, segítség?

Figyelt kérdés

pár hete költöztem külföldre, ahol a párom is él. Nyáron ismertem meg, mikor már voltam itt kinn azelőtt is. Nem miatta költöztem ide, de azóta összejöttünk. Nekem még nincsenek itt barátaim nagyon és azt vettem észre h szívom a párom erejét. Nem tudok betelni vele h ilyen közel van, legszívesebben állandóan minden szabadidőmben vele lennék. Persze dolgozom meg tanulok, ő szintén. Csak pl ő tanulna még délután vagy hétvégén, én meg mindig többet és többet akarok belőle. Tőle gyűjtöm be a boldogság adagomat mert amúgy még kicsit nehéz nekem itt...ez totál egészségtelen és változtatni akarok de nagyon nehéz. Akárhányszor azt mondja h most nem annyira ér rá, már rosszul esik...és tudom h ezzel elüldözöm. De olyan hamar hozzászoktam h ennyit együtt voltunk h már szinte fáj h ha felére csökkentjük ezt az időt. Így is minden nap találkozunk 1-2 órára minimum....

Csajok rázzatok fel, mert nagyon gáz ahogy viselkedem, de valami hihetetlen nehéz bármit is tennem ellene..

bármi kemény szöveg jöhet csak ne becsméreljetek :D


2012. okt. 25. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem indulj el felfedezni a várost :D egyedül, persze.
2012. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nehéz, hogy "csak" napi 1-2 órát vagytok együtt, gondolj arra, mennyire nehéz lenne, ha semmit sem lennétek, mert ő szakít veled a tapadásod miatt.


Egyébként egyetlen bajod van, nincs elfoglaltságod, ezt kéne sürgősen találni. Nyelvet tanulni, kifesteni a lakást, végigjárni a múzeumokat és a többi és a többi....

2012. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azelőtt mindig távkapcsolatban éltem, fel sem tudom fogni h ő mindig itt van a közelben és ezért átestem a ló túloldalára. tényleg azt érzem, h belőle élek, ami azt jelenti h ha azt mondja most nem ér rá, én rendesen megbántva érzem magam, holott nem ez a normális!? Holnaptól megváltozom, mert kezdem utálni magam...
2012. okt. 25. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, a folyamatos sex pozitív élettani hatása bizonyított:))
2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy dolog, hogy elismerted ezért becsüllek:)


Kösd le magad egyébként és megoldódik. Az, hogy rosszul esik valami, nem kell kifejezni felé. Durcogd le magadban, ha kell, de ne vetítsd ki le, hadd lássa hogy vagány vagy és egyedül is feltalálod magad. Keress olyat, miben boldogságod leled. Szereted az állatokat? Menj állatkertbe vagy menhelyen segíts, ha az emberekkel vagy így akkor ugyanez a helyzet csak emberekkel. Ha olvasni szeretsz akkor menj könyvtárba, ismerd meg a várost. Ha pedig semmi hobbid nincs, akkor egyik délután pl takarítsd ki a lakást, másik délután menj kocogni, harmadik délután filmezz, és így tovább.


Hidd el, nem olyan nehéz, viszont ha nem váltasz, tényleg pattintani fog magáról.


Barátokat pedig nem úgy fogsz szerezni, ha a pároddal vagy.. menj valami szakkörbe, vagy csetelj valami olyan oldalon, ahol helyiekkel is tudsz beszélgetni.


Ha meg nagyon együtt akarsz lenni vele, akkor legyél, de hagyd békén. Mondjuk üljetek egymás mellett és tanuljatok, csöndben. Ez is egy megoldás. Kicsit kettő az egyben dolog. vagy meg szoktasd magad fokozatosan le róla..egyik nap 3 óra, aztán 2, aztán már csak 1, így közösen.


Sok sikert!

2012. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván bennem van a hiba, de én nem érzem egészségtelennek, ha valaki kevésnek érzi a napi 1-2 órát a párjával, nekünk sokszor az is kevés, hogy a munkát leszámítva az egész napot együtt töltjük, pedig már évek óta együtt élünk. De nem mindenki egyforma. Szerintem is próbáld meg lefoglalni magad kirándulgatással, városnézéssel, vagy keress magadnak valami hobbit találni, ami leköti a figyelmed, esetleg megpróbálhatnál barátkozni, találni valami társaságot, barátnőt, akivel beszélgethetsz néha.
2012. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus a leveled..:)

Ha már rájöttél a hibára, az fél siker. Ahogy a töbiek is írták, keress elfoglaltságot magadnak, ne lógj mindig rajta..Mert lehet, neki is sok leszel majd.

Akit szeretünk, mindig vele szeretnénk lenni, ez természetes, de ne fojtsd meg a szereteteddel. Jól szeretni nehéz, tudom.

Fedezd fel a várost, menj sétálni..egyedül.

2012. okt. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó nyomon jársz (legalább elméletben). Egy kapcsolat tönkretételének legjobb módja, ha rátelepszel a másikra, ő jelent neked mindent. Szóval elméletben tudod a dolgod, most már csak gyakorlatban kell megvalósítani.
2012. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha napi 1-2 óra élősködés,akkor én mit csinálok? Mi melóban együtt,otthon együtt.Kb havi egyszer 2-3 óra amikor nem vagyunk pár méterre egymástól...

(pedig több éve együtt élünk)

2012. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a napi 1-2 óra az a minimum. Legtöbbször még este átmegyünk egymáshoz és együtt is alszunk. Köszönöm a válaszokat. Ma este dolgozik így megkértem, h csak utána találkozzunk, és affig ő is intézze a dolgait, tanuljon, stb. Kicsit gyermekded módszer de muszáj h érezzem a kényszerét h vmi más programot keressek és ne mindig a legkönnyebb utat válasszam, h átfutok hozzá. Oké, h nem nagy idő, de ma éjjelig bizony egyedül találom fel magam :) Kezdek is listát írni:) Az a poén h tök jól megvoltam még egyedülállóként és sosem unatkoztam, erre meg tudatában h lehetnék vele is hirtelen úgy érzem nem is juta jobb program eszembe. Na de hajrá :)
2012. okt. 26. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!