Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem! Találtatok...

Szülőktől kérdezem! Találtatok már óvszert gyereketeknél, akár véletlenül, akár direkt? Használtat, használatlant? Hogy reogáltatok, beszéltetek a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
szerintem örülnnek nei,hyg ha már egyszer nemi életet élsz(mivela korodat nemtudom)legalább védekezel.
2009. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom inkább legyen nála mint ne legyen. Hány fiatal tesz itt fel kérdést hogy terhes, nem védekezik... szerintem inkább örülj hogy van nála, és reménykedj ha ott tart, akkor használni is fogja.

Azért azt hozzáteszem hogy ez attól is függ hány éves a gyerek. Mert pl. egy 10-12 éves gyereket biztos kérdőre vonnék hogy mégis hogy képzeli ezt? De már mondjuk legalább 15 éves akkor inkább pozitívan állnék hozzá.

2009. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
18 vagyok és több, mint egy éves párkapcsolatról van szó. amúgy gyógyszert is szedek, de ált. gumival fejezzük be.:)
2009. aug. 10. 17:50
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem szóltam diszkréten felvettem

Örültem, hogy védekezik.

Késóbb tartottam előadást az óvszer bizonytalanságáról, meg hogy hogy romlik meg, ha mindig zsebben van.

2009. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha apa lennék, kicsit kiakadnék...egyrészt, hogy az én kicsi lányom...stb, másrészt gusztustalan, és kifordulna a belem, egy használt óvszer ...broaf...

De anya vagyok, így elnézném és észrevétlenül kidobnám, utána valahogy megpróbálnám a tudtára adni, hogy vigyázzon jobban a rendre.18 évesen tök normális, hogy van nemi élete, és örülnék, hogy védekezik.

2009. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!