Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ebben a...

Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha veszekszünk a párommal, akkor minden csip-csup dolgot a fejemhez vág. Ha csinálok valami apróbb hülyeséget, teljesen kiakad és cirkuszol. Ha viszont én mondom, hogy milyen dolgaitól készülök ki, akkor azt vágja a fejemhez, hogy nem kell vele együtt lennem és el is mehetek. Ez normális? Miért csinálhatja ezt?
2012. okt. 29. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem normális.

Én nekem ha mondaná akkor azonnal összepakolnék és elmennék. Akkor kiderülne hogy komolyan gondolja vagy csak hülye. De legalább megtudnád a lényeget.

1, vagy rájönne hogy hülye és teperne utánad

2 vagy te jönnél rá hogy soha nem is kellettél neki.

2012. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyentől menekülni kell. Fogadj szót és menj el! Egy életen keresztül meg fogod kapni, hogy fel is út meg le is út.
2012. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt ilyen.


Te laksz nála?

Sokan ilyenkor visszaélnek a helyzettel,azt hiszik,azért mert te laksz náluk,ők több mindent megtehetnek mint te,nekik szabad,neked meg k.ss a neved.


Ez k.rva nagy önzőség.

2012. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen a veszekedés, ilyenkor nem az érvek súlya a döntő, hanem a mennyisége. Ha pedig az embert támadják, akkor minél gyorsabban le akarja zárni a vitát, ami rá nézve kellemetlen(nem kell vele együtt lennem és el is mehetek).

Nálunk ez úgy megy, hogy a párom évekkel ezelőtti dolgokat hoz fel, amikor már kezd kifogyni a valós érvekből.

A veszekedésnek ezért sincsen semmi értelme, mégsem lehet mindig elkerülni, olyan mint a betegség: Kiadjátok magatokból, kibékültök, és minden rendben.

2012. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

3 vagyok!


ugyanez!


ő folyton piszkált kis jelentőségű dolgok miatt,nekem csendben hallgatnom kellett

én meg elég nagy kaliberű dolgokat vágtam a fejéhez,

ami az enyémhez képest piskóta volt

ilyenkor neki állt feljebb,volt hogy a távirányítót széttörte a fejemen,hogy k.ssoljak

2012. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Hátén meg olyan vagyok, mint a párod. Meghallgatom ugyan, hogy mi a baj velem, de ha éppen valami olyan, amin tudom, hogy nem fogok tudni változtatni, akkor jön a mondat, hogy az ajtó nyitva ha nem tetszik valami.

Nem akarom én a páromat elzavarni. Eszem ágában sincs. Csak és csupán azt akarom vele érzékeltetni, hogy ha már több a rossz, mint a jó, megszokásból ne maradjunk egymás mellett.

2012. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem illetek egymáshoz. Mérhetetlenül önző, egoista az ilyen. Én úgy reagálnék, hogy szakítanék vele.
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én lakom a barátnőmnél. Egy nap nem volt otthon, és az egyik ismerősömmel hazaugrottunk egy fél órára /férfi az illető/. Ezt megtudta a párom, mert este beszélgettünk és említettem neki. Erre úgy kiakadt, hogy üvöltözött és azt hajtogatta, hogy ezt mégis hogy mertem a háta mögött. Meg hogy én is kiakadtam volna, ha anyumékhoz hívatlanul elhozza az egyik ismerősét. Ezen is meglepődtem. Vagy én vagyok a hülye?
2012. okt. 29. 14:55
 9/23 anonim ***** válasza:

Kedves 6 !

Jó tanácsként mondom , ha nem akarod igazán hogy elmenjen a párod akkor ne mondj neki ilyet hogy nyitva az ajtó. Mert ha túl sokszor mondod akkor megteszi. És ha te nem akarod igazán hogy elmenjen akkor magad alatt vágod a fát. Én már jártm így utána meg néztem mint a moziban

2012. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
14.52-es! Te voltál a pár férfi tagja?
2012. okt. 29. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!