Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a diák szerelmed lesz a házastársad?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laki egy házaspár, 2 gyermekkel. Láthatóan jó anyagi körülmények között élnek, gyermekeik nem szenvednek hiányt semmiben. Ettől függetlenül, a kicsiknek sok barátjuk van, soha nem hisztiznek stb. A szülőkön látszik a gyermekeik iránti szeretet és a köztük lévő szerelem. De számomra nem világos, hogy még az általános iskolába lettek egymásba szerelmesek, kitartottak egymás mellett és 23 (!) évesen össze is házasodtak. A feleség történelemtanár, a férj mérnök. Megjátsszák vagy tényleg van szerelem közöttük? Olyan sok családi programjuk van, nem hallani veszekedést, rendszeresen jönnek-mennek a nagyszülőkhöz, rokonokhoz és mégsem fogy el a pénzük...Szerintem csak érdekházasság. Mit tudok tenni?

2012. okt. 31. 10:23
 61/93 anonim ***** válasza:
100%

most még csak te leskelödsz ???

Aztán jön a magán nyomózó ???

Szerintem . NEKED A PASI KELL !!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész kabaré...
2012. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
94%

Én is csak csatlakozni tudok a többiekhez.

Amennyiben a kérdés nem kamu, nagyon tudom sajnálni a kérdezőt.

2012. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok normálisan válaszolni, bár az én életszemléletem is eltér a tiédtől.


Nincs baj azzal az élettel, amit élsz. Tényleg. Ha neked ez így jó, szíved rajta, mindenki úgy él, ahogy szeretne, ahogy jó neki. Nem kell gyerek és férj? Ne legyen. Nem való mindenkinek, jó, hogy ezt beláttad, és nem erőltetted magadra az anyaszerepet.


DE. Ami itt kiveri a biztosítékot a többieknél (és valljuk be, nálam is) az az, hogy nem tudod elfogadni, hogy más nem így él, nem ilyen az értékrendje, igenis akar családot. Legyél kicsit toleránsabb és kevésbé arrogáns, és érkezne normális válasz.


És hogy válaszoljak is: nem tudsz semmit tenni, ez az ő életük, külső szemlélője vagy a dolgoknak, ők, hozzád hasonlóan, úgy élek az életüket, ahogy jól esik. És igen, létezik olyan, hogy diákszerelemből házasság. A szüleim 17 évesen jöttek össze, lassan 30 éve házasok, és nagyon jól megvannak, jobb családot nem is kérhettem volna.


23/L

2012. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
94%

Mondd már el kérlek, hogy szerinted mint realista, két lábbal a földön álló, életével elégedett nő, mégis hogyan kéne normálisan élni? Annyira kíváncsivá tettél. Szóval házasság hülyeség, gyerek kizárva, eddig oké, láttunk már ilyet. Boldognak sem szabad lenni,mert az is csak képmutatás? Vallásosnak sem, mert milyen az már? Kutya, macska még belefér, vagy csak az ivartalanítás tilos? De amúgy azt is minek, csak ugat-nyávog? Vagy hogy? Dolgozni lehet? Vagy áruld már el hogy csináljunk pénzt itthonról az ablakban lógva, mert szerintem másokat is érdekelne. Családdal lehet tartani a kapcsolatot, vagy az is tré?

Szóval? Mondd már meg kérlek, hogy milyen az a normális élet, mert úgy tűnik vagyunk egy páran, akik még nem akadtak rá a bölcsek kövére.

2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az verte ki a biztosítékot, hogy a tesója "csak egy örökbefogadott kölyök". Heheheeeeee.
2012. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok vallásos, gyereket és férjet sem szeretnék, de mivel én tényleg realista vagyok, tudom, hogy 7 milliárd emberből kell lennie pár millió boldog, elégedett párnak is.


Beszélgethetnél valakivel a kukkolásról, vagy csak behúzhatnád a függönyt, és kinyithatnál egy könyvet.


Amit te művelsz, az nem realizmus, hanem pesszimizmus.

2012. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
100%

Nem tünik fel ,kedves kérdező ,hogy akik válaszoltak azok a normális élet felfogású emberek és veled van a baj ????


HA PASIT AKAROD AKKOR ÉRTHETŐ A DOLOG !!!! TÉNYLEG MI A KÉRDÉS ????? vagy ez aKÉRDÉSEK KÉRDÉSE MARAD ???

HOL VAGY MIÉRT NEM VÁLASZOLSZ NEKÜNK ????????????

2012. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
100%

68.


a kérdés az, hogy mit tud tenni a szomszédok állítólagos boldogságának ügyében... :)


épp ez az, ami a legtöbbünket felháborította.


mit kellett volna válaszolnunk? hogy titokban kövesd őket az esti kutyasétáltatáskor, törj be a lakásba, kamerázd be és otthonról figyeld őket monitoron vagy faggasd ki a gyerekeket. így gyűjts bizonyítékot arra, h ezek ketten tényleg nem is boldogok, ha csak úgy egymás közt vannak, ezzel pedig becsapják, félrevezetik a rendes, boldogtalansághoz szokott szomszédot. vagy mi? a kérdés nonszensz, ezért nem válaszol rá senki sem olyan formában, ahogy feltette. arra irányul, amit minden jóérzésű ember igyekszik elkerülni: a más magánéletében való vájkálásra

2012. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy százas az tuti...
2012. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!