Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a diák szerelmed lesz a házastársad?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laki egy házaspár, 2 gyermekkel. Láthatóan jó anyagi körülmények között élnek, gyermekeik nem szenvednek hiányt semmiben. Ettől függetlenül, a kicsiknek sok barátjuk van, soha nem hisztiznek stb. A szülőkön látszik a gyermekeik iránti szeretet és a köztük lévő szerelem. De számomra nem világos, hogy még az általános iskolába lettek egymásba szerelmesek, kitartottak egymás mellett és 23 (!) évesen össze is házasodtak. A feleség történelemtanár, a férj mérnök. Megjátsszák vagy tényleg van szerelem közöttük? Olyan sok családi programjuk van, nem hallani veszekedést, rendszeresen jönnek-mennek a nagyszülőkhöz, rokonokhoz és mégsem fogy el a pénzük...Szerintem csak érdekházasság. Mit tudok tenni?

2012. okt. 31. 10:23
 31/93 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, ha valaki normális körülmények között él? Egyébként én is 16 éves korom óta vagyok együtt a párommal, most vagyok 30. Nem vagyunk házasok, nem járunk templomba, de miért is jelent az számodra problémát, ha valaki vallásos? Ivartalanították az állatokat... miért is baj ez, ha nem akarnak tenyészteni, nem akarják, hogy a kölykök az utcára kerüljenek? Ha tehetném, én is rengeteg állatot tartanék itthon.

Szerintem csak az irigység beszél belőled, ha ennyire foglalkoztat mások élete fordulj pszichológushoz... Konkrétan ezt "tudod tenni".

2012. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 A kérdező kommentje:
Pont rájuk lennék irigy, amúgy nem vagyok dilis minek orvos?
2012. okt. 31. 10:58
 33/93 anonim ***** válasza:
98%

ez nem tundermese ez lenne a normalis elet egy normalis csaladban.Igy kene mindenkinek elni.

Sajnalom neked se ferj se hit se gyerek nem jutott.

Kitartas neha a boldogsag kesobb erkezik Ajanlom beszelj szuleiddel aa hitrol.

2012. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
100%
Bölcs ember, lehet abban valami amit mondasz. Volt egy ilyen tanárom szakmunkásba, rá azt mondtuk mindig, hogy "Szegény, éjjel nem kapott f@szt" :D
2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
98%

A kérdezőnek az a baja, hogy

- lassan 40 éves

- senki nem dugta meg már szerintem 20 éve

- se gyerek, se férj

- a kutya nem néz rá

- meg van keseredve és egyedül fog megöregedni és meghalni

2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
97%

És még az is a baja hogy:

- rettenetesen irigy a húgára.

2012. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként ha meg lennél elégedve az életeddel nem másokéban keresnéd a hibát...ennyi.
2012. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy provokatív kamu kérdés, ilyen buta ember nem létezik, mint a kérdező.

Ha mégis komoly a kérdés (amit kétlek), akkor csak annyit tudok, mondani, hogy szánalmas és irígy vagy.

Őszintén, mi honnan tudnánk, hogy szerelmesek-e, szeretik-e egymást. Látszólag szépen élnek, semmi közöd hozzá, hogy mi zajlik a családban.Örülj neki, hogy nem verik a gyereket,bömböltetik a zenét, ordítanak hajnal 4-kor.


Az meg, hogy mennyi pénzük van...pfff..dolgoznak, a mérnökök nem keresnek rosszul+ a feleség bére, négy tagú

családot el tudnak bőven tartani, ha nincs hitel stb. Egyébként ehhez sincs közöd!


Az pedig,hogy jó kapcsolatot ápolnak a szülőkkel,rokonokkal becsülendő, sőt valószínű innen hozták a mintát, amit ők is alkalmaznak a saját családjukban.


És igen lehetséges, hogy valakik boldogok, úgy, hogy fiatalkorukban találkoztak, és korán kötötték össze az életüket. Az pedig, hogy valaki templomban esküdik, az miért olyan nagy dolog, az ő hitük, vallásuk, és akaratuk ez diktálta. Párommal mi is a gimis éveink elején találkoztunk, jövőre 25 évesen házasodunk,templomban. Na bummm és akkor mi van. Szeretjük egymást ez a lényeg.


Nem hiszel a házasságban, az oké, csak nem értem miért kell elitélni azt, aki igen, Az, hogy ide olyan emberek írogatnak, aki elváltak, meg körülötted tönkrementek mondjuk a házasságok, nem jelenti azt, hogy nincs több száz, ezer boldog házasság a mai világban. Szerinted ki az a hülye, aki ide kiírja, hogy "25 éve boldog házasságban élek, két gyönyörű gyerekem van, akiknek meg tudtuk adni, amit szerettünk volna, imádom a férjem. Szerintetek ez baj? "


A többieknek igazuk van, menj inkább és csinálj valami hasznos dolgot.

2012. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromóta vagyok együtt a férjemmel. Van ilyen is.

És olyat is tudok akikket fitalkoruban elszakitott az élet egymástol . Különböző okok miatt . Már mindkettőnek saját családja gyerekei unokái voltak .majd 35év mulva az élet ,űgy hozta újra őket össze,hogy mind ketten özvegyek lettek. És 50 valahány évesen boldogok együtt össze házasodtak . Ha annak idején nem szakitják öket el a háború egymástol akkor is összeházasodtak volna. Igy most

vAn 1 super 72 éves pot nagy papám ..

2012. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, drága kérdező, miért van az, hogy senki nem tartotta normálisnak a gondolkodásodat? Egy kicsit tedd félre a felsőbbrendűségérzésedet, és gondolkodj el rajta, hogy ha tényleg így vagy boldog, akkor miért érdekel más élete? Te nem boldog vagy, hanem önhitt, de az rettenetesen. Hülyén látod a világot, és hülyének nevezed azt, aki nem úgy él, ahogy szerinted normális.


A kérdés pedig azért lehet akár kamu is, mert feltűnően logikátlan és dühítő dolgokat írsz, amiből arra következtetünk, hogy

a) provokálsz minket

b) tényleg nem vagy kerek.

2012. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!