Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a diák szerelmed lesz a házastársad?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laki egy házaspár, 2 gyermekkel. Láthatóan jó anyagi körülmények között élnek, gyermekeik nem szenvednek hiányt semmiben. Ettől függetlenül, a kicsiknek sok barátjuk van, soha nem hisztiznek stb. A szülőkön látszik a gyermekeik iránti szeretet és a köztük lévő szerelem. De számomra nem világos, hogy még az általános iskolába lettek egymásba szerelmesek, kitartottak egymás mellett és 23 (!) évesen össze is házasodtak. A feleség történelemtanár, a férj mérnök. Megjátsszák vagy tényleg van szerelem közöttük? Olyan sok családi programjuk van, nem hallani veszekedést, rendszeresen jönnek-mennek a nagyszülőkhöz, rokonokhoz és mégsem fogy el a pénzük...Szerintem csak érdekházasság. Mit tudok tenni?

2012. okt. 31. 10:23
 11/93 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy semmi közöm hozzájuk, de érdekel. Szerintem hülyeség 23 évesen házasodni, főleg templomban. Sőt egyáltalán ma már házasodni. Meg minden vasárnap a templomban lenni 1,5 órán át. Most is a nagyobb gyerek elsőáldozására készülnek. De minek? Hogy később elforduljon tőlük?"


Hány éves vagy 11? A kijelentéseid között semmiféle logikát nem fedeztem fel.

2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy létezik, ritka, de attól még létezik.

A szüleim lassan 50 éve házasok, diákszerelem, anyu még kiskorú volt, mikor összeházasodtak. Mint mindenhol náluk is vannak viták, de megoldják, és szépen élnek.

Azt meg én sem értem, hogy mégis mit szeretnél te tenni ebben az ügyben...

2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd ahhoz, hogy templomba járnak? Én nem vagyok vallásos mégsem ítélem el azt aki az. Te milyen jogon mondasz ítéletet a kapcsolatuk felett? Savanyú a szőlő? Megkeseredett magányos embereke vagy, aki másokat próbál bemocskolni? Azért mert neked nem sikerült akkor már ők is dögöljenek meg?


Mit tudsz tenni? Menj orvoshoz!!!!!!!

2012. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
100%

Uramég, kérdező, neked mi a bajod? Hogy szépen élnek, hogy van gyerekük, hogy boldogok, és még vallásosak is? Mi a célod? Mi érdekében szeretnél bármit is tenni?


Inkább örülnél, hogy normális szomszédaid vannak, nem egymást ölik egész nap, a kutyádat mérgezik vagy a zenét bömböltetik éjjel-nappal... Komolyan, mi bajod van neked? :o

2012. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:

Nem 11, hanem 38 éves vagyok. És párom sincs.

Szimplán hülyeségnek tartom ezt a házasodósdit meg a vallásokat. Amúgy azt szeretném kideríteni vajon tényleg így élnek-e. Nem szoktam az ablakból bámulni őket, csak ráérek mivel itthon vagyok. Nekem ez már túl szép, túl mesés. A szerelemben sem hiszek különösebben, ezért szerintem mindent csak érdekből csinálnak.

2012. okt. 31. 10:47
 16/93 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtettem, megkeseredett magányos emberke vagy...
2012. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:

Aki szerint szánalmas vagyok, az aki mondja...

Amúgy igen, egyik legidegesítőbb szokásuk, hogy este mind a 4-en, reggel és délben meg a szülők felváltva viszik a kutyájukat sétálni, a macska meg a lakásba él. (Ivartalanították is őket, szerintem ezért komoly büntetés járna.)

2012. okt. 31. 10:49
 18/93 anonim ***** válasza:
96%

Hol nottel te fel es milyen ertekrendet hoztal magaddal ha egy hivo szeretetben elo hazaspar furcsa neked?

Hazassag felesleges?nem felesleges ha hiszel a hazassagban es vallalod a masikat.Vagy inkabb sodrodj egy elettarsi kapcsolatbol a masikba?

Minden heten templom? na ezt vegzik az istenfelo hivo embereknek mert valami olyat ad nekik az a vasarnapi masfel ora amit te lehet soha nem fogsz meerteni.

Elsoaldozas? csodaszep tradicio a hivo csaladokban

Osszefoglalva ez a kerdes sokat arul el rolad nem roluk.

2012. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
100%

Viszont az ingyencirkuszra szomjazol... Gratulálok, mit tezs a magány, íme a példa...


Ráérsz egész nap, nem hiszel semmiben, ami az embereknek egy kis reményt ad, megkeseredtél, 40 éves létedre mint egy kis tízéves, várod a műsort minden este, ehelyett egy boldog családot látsz, ami téged mélységesen elkeserít. Biztos vagy benne, hogy minden rendben van odabent?

2012. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért járna büntetés mert nem anyád térdén folytál le.
2012. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!