Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a diák szerelmed lesz a házastársad?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laki egy házaspár, 2 gyermekkel. Láthatóan jó anyagi körülmények között élnek, gyermekeik nem szenvednek hiányt semmiben. Ettől függetlenül, a kicsiknek sok barátjuk van, soha nem hisztiznek stb. A szülőkön látszik a gyermekeik iránti szeretet és a köztük lévő szerelem. De számomra nem világos, hogy még az általános iskolába lettek egymásba szerelmesek, kitartottak egymás mellett és 23 (!) évesen össze is házasodtak. A feleség történelemtanár, a férj mérnök. Megjátsszák vagy tényleg van szerelem közöttük? Olyan sok családi programjuk van, nem hallani veszekedést, rendszeresen jönnek-mennek a nagyszülőkhöz, rokonokhoz és mégsem fogy el a pénzük...Szerintem csak érdekházasság. Mit tudok tenni?

2012. okt. 31. 10:23
 41/93 A kérdező kommentje:

-38 éves vagyok, látom az olvasást még gyakorolni kell

-a szexuális életem rendben van

-nekem nem kell egy ordítozó csomag, és a "nagy szerelem"

-igenis érdeklem a férfiakat

-boldog vagyok és nem én fogok egyedül meghalni és megöregedni...

-a húgommal abszolút nem tartom a kapcsolatot pont 20 éve, ráadásul ő csak egy örökbefogadott kölyök

2012. okt. 31. 11:06
 42/93 anonim ***** válasza:
94%

Unatkozol? 38 évesen inkább dolgoznod kellene, és nem mások magánéletét vizslatni, nem??

Te olyan irigy, és féltékeny vagy, hogy majd szétmegy a fejed!! :)) Képzeld, Én 24 évesen szültem, 25 évesen mentem férjhez, és baromi boldogok vagyunk a férjemmel! Ja, és kutyánk, macskánk is van! Utálj engem is!! :D

Ahelyett, hogy másokkal foglalkozol, inkább azon gondolkozz el, hogy miért vagy Te 38 évesen otthon, egyedül, magányosan??

2012. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
100%
Te tanulj meg olvasni, azt írtam, hogy LASSAN 40 éves leszel. De látom ez nagyon zavar, ergo nem vagy megelégedve se magaddal, se a koroddal. Ahogy egy általam kedvelt humorista mondta ez az az időszak, mikor a Happy meg a Birthday eltávolodik egymástól :D
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
97%
Kamu, ennyire hülye ember nem létezik.
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
100%
Ordítozó csomag meg..hát egyrészt a hülye felfogásoddal ne is szaporodj, másrészt mindenki olyan, amilyennek nevelik.
2012. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem kérek több választ. Senki nem érti meg a problémám, de nem is baj, éljetek csak így. Szerintem az a normális életszemlélet, ha reálisan, valóságalappal nézzük a Földet. Egyéb okok miatt nem dolgozom, sőt az életben már nem is fogok.

Sok sikert, higgyetek csak a babonáitokban!

Ismétlem a kérdés igaz, de a véleményedből csak a Te önértékelésed jön le.

2012. okt. 31. 11:12
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök amúgy, hogy nem szaporodsz:D
2012. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális életed rendben van - összejár d.gni valakivel.

Nem kell gyerek, szerelem, házasság, csak a szex + utálod a házasságot magát, ráadásul ráérsz egész nap az ablakon lógni. Nem lehet, hogy kitartott riherongy vagy? Sérelmezed mi, hogy a szomszéd nem tolta le neked a gatyát?

2012. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magyarázd meg a problémád, édes szivem!
2012. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld én egy eléggé realista ember vagyok, nem akarok megházasodni, boldog párkapcsolatban élek egy elvált 3 gyerekes apukával, de amit te művelsz az egyszerűen kimeríti a szánalmasság fogalmát. És igazad van, nem tudom megérteni a problémádat, mert az nem probléma, hogy van a szomszédodban egy család akik viszonylag normálisan és boldogan élnek és ez téged baromira zavar.

Nem kötelező se megházasodni, se szülni. Remélem utóbbit nem is teszed meg soha, mert épp elég egy is belőled.

Ha lenne célod az életben vagy bármi, akkor nem lenne időd mások életét elemezgetni és irigykedni, lekezelően beszélni a húgodról mert ő "csak" örökbefogadott gyerek, és gyik-ra ilyen baromságokat kiírogatni.

2012. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!