Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő egyik napról a...

Ha egy nő egyik napról a másikra elkezd változni, új frizura, naponta smink stb akkor az első reakció hogy biztos van valakije vagy tetszeni akar valakinek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 11:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mikor megkérdeztem milyen vagyok igy akkor azt mondta szokatlan.Tudom hogy ő nincs nagyon oda ha egy nőn smink van.
2012. okt. 31. 12:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem meg fogja szokni, barátnőm sem sminkelte soha magát, de most elkezdte, és először a barátja azt mondta neki, hogy ne sminkelje magát, de most már elkezdett neki tetszeni, szerintem veled is ez lesz a helyzet :)
2012. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az én párom is pontosan olyan mint a te férjed. Vagy még "rosszabb". Mikor megismert sminkelős kissé tip-top csajszi voltam. Aki mindenre ügyelt. Aztán ő ezt szép lassan leépitette. Eleinte sok vitánk is volt ebből. Na mind1 mára már slampos és sminktelen lettem. Sokszor elgondolkodom miért hiszik azt rögön, hogy másnak akarok tetszeni? Miért nem érti meg, hogy egyszerűen úgy éreztem magam jobban, igazán nőnek. Aztán jön a válasz " De neki természetesen tetszem. És, akkor most nem neki akarok tetszeni vagy mi??

A cseppett kirittyenteném magam, az ő reakciója is az lenne mint a Te férjedé...

2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Régen nem sminkeltem. Egyszer-kétszer kipróbáltam, exemnek az volt a reakciója, hogy furcsa. Nem illik hozzám, és ő nem szereti a sminket, neki természetesen tetszem. Utána két minden nap sminkelő plázacicaszerű csajjal járt. Nokomment.
2012. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 hete kezdtem el festeni a körmömet, azelőtt sosem, mert nem szeretem,hogy mindig utána kell festeni. De most azt mondtam, na mégis! De a férjemnek ez nem volt "furcsa" vagyis inkább azt mondom, eszébe se jutott, hogy más miatt csinálom.
2012. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez annyira egy hülye szokás az emberek részéről , "biztos van valakije ha jól öltözködik , sminkel". Egyszerűen undorító.


Én és a férjem elvárjuk egymástól hogy otthon is igényesen és jól nézzünk ki.

Persze amikor terhes az ember akkor más a helyzet.


Én elvárom tőle hogy járjon el edzeni , legyen mindig frissen borotvált , igényes , nem zsíros hajú.Ő is elvárja tőlem hogy jól nézzek ki mindig.

2012. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez a felfogás azért rossz és nagyon "magyaros", mert azt mutatja, hogy csak másnak kell tetszened. Sokan nem képesek felfogni, hogy az ember önmagának is tetszeni akar, azért, mert ők titokban mások reakciójától függnek.
2012. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

nem, nem biztos. anyum is egyik napról a másikra kezdett el sminkelni, mert munkahelyet váltott, komolyabb állást kapott. apukám persze totál ki volt akadva, hogy biztos van ott valami pasi... de ez szerencsére régen volt:)


én világéletemben az abszolút nem sminkelős fajta lány voltam.

aztán a barátommal a múltkor voltunk egy buliban, és mostanában sokat motoszkált a fejemben, hogy ki kéne próbálni egy bizonyos sminket, amit egy énekesnőn szoktam látni, és nagyon tetszik. szóval a bulira kisminkeltem, és annyira fantasztikusan jól éreztem magam, a barátom kezét fogva is láttam, hogy megnéznek (mondjuk tegyük hozzá, hogy a ruhám is elég csinos volt:)). a barátom csak annyit mondott rá, hogy furcsa. kérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha mostantól hétköznaponként is sminkelnék és csak annyit mondott, hogy szerinte nem kéne, mert ő mindig is arra volt büszke, hogy smink nélkül is milyen gyönyörű a barátnője. azóta sem sminkelek az utcán, egyszerűen olyan jól esett amit mondott...

2012. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Brain Storming válasza:

"Tudom hogy ő nincs nagyon oda ha egy nőn smink van."


Ez rossz duma a részéről - csak azt akarja, hogy te magad ne költs sokat sminkre, meg h nehogy mások is felfigyeljenek rád. Sok pasi igyekszik topisan tartani a barátnőjét, feleségét, mert ezzel is elejét veszi annak, h más pasik felfigyeljenek rá. Sok, kapcsolatba belekényelmesedett pasi el sem tudja képzelni, hogy a partnere esetleg neki szeretne tetszeni....

2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor párom törheti a fejét, elkezdtem fogyni, új haj, pár új ruci. :D Szegénykém. :D (semmi szerető nincs a háttérben)
2012. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!