Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, aki...

Van olyan családtagod, aki vonat alá ugrott? Hogy tudtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám ugrott a vonat alá, sokáig úgy mesélték nekem, hogy véletlen baleset volt, később tudtam csak meg, hogy öngyilkos lett. Igazából így kétszer kellett feldolgozni
2012. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Nekem az évfolyamtársam ugrott tegnap este a vonat alá Győmrő közelében :'( nagyon kedves srác volt. Most az egész iskola gyászol.

15 éves volt. Nyugodj békében Peti!!! <3 :(

2012. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Volt valami előzménye, hogy miért tette ezt ilyen fiatalon?
2012. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Szülei elváltak és se az apja se az anyja nem foglalkozott vele.A nagybátyja nevelte. De a nagybátyjával meg elég rossz volt a viszonya. Petit sokszor bántotta.
2012. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Édesapám 7 hónappal ezelőtt.

20/L

2012. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

egy barátom nehány napja...,a feldolgozás meg nem megy.

18 l

2014. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én falumba, ahol Peti felnőtt, és ahol az apja is él úgy jutott el, hogy nem öngyilkos volt. Én azt hallottam, hogy zenét hallgatott, a peremen ült és nem hallotta, hogy jön a vonat. De hogy tortent az lényegtelen. R.I.P Peti.


És nekem nevelőapám édesapja még 1995 Decemberében. Balesetnek volt beállítva, nevelőapám úgy tudja. Nem adták ki neki a rendőrségi nyomozás eredményeit. De sok jel utal arra, hogy ez nem baleset volt, hanem saját magával végzett. Sajnos a világ legrosszabb feleségét fogta ki, akinek meg ma is hobbija az ember életének megrontásának. Már sikerült pár emberrel végeznie.

2014. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
61%

Én hála égnek nem ismertem senki olyat,biztos horror lehet, de,hogy az első hozzászóló 1 ordas NAGY szemét,az biztos...

Az még hagyján, hogy a hazánkat kis m-mel írta, de, hogy az áldozatok hozzátartozóit úgy emlegeti, hogy;"nem itt rontják a levegőt"... hát ez a kiméletlenség netovábbja...


Az ilyen emberek a pénzüket költség kórházi kezelésre! Erről ennyit!

2016. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
❗ELŐRE IS ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL AKIT EZZEL MEGBÁNTOK DE 6 NAP MÚLVA LESZ A PAPÁM HALÁLÁNAK ÉVFORDULÓJA SZÓVAL A HANGULATOM POCSÉK. TÉNYLEG BOCSI MINDENKINEK❗Szóval kedves első b****dj meg! A nagypapám öngyilkos lett vonat elé ugrott pár napja lesz hogy egy éve kaptuk a telefont. Apukámmal ültünk a kocsiban, hívják és egyszercsak annyit mond hogy: Kicsim a papa öngyilkos lett, kiugrott a vonat elé! Azóta jártam ezzel pszichológushoz is szóval kérlek ne mondd hogy nem lehet itt családtag meg stb. A kérdésre válaszolva: nagyon nagyon nehezen, bűntudattal hogy ha ezt és ezt csinálom akkor nem tette volna meg etc, pszichológussal és nagyon jó barátokkal akiknek soha nem lehetek elég hálás azért amit akkor tették értem. Még mindig kib*szott sz*r! De már kicsit sikerült feldolgoznom. Vagy nem mert most is mindjárt elbőgöm magam. Jaaa és hogy még szarabb legyen majdnem minden nap vonatoznom kell. Ugye milyen b*szott jó!? Na tényleg elnézést mindenkitől de nem vagyok egy cukorfalat ha erről van szó. 14/L
2022. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!