Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint gáz van...

A családom szerint gáz van velem mert 23 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Furának tartják, mert mások már 12 évesen járnak valakivel, vagy a gimiben már 1000%. Én még elvégeztem egy 2 éves OKJ-t is, de semmi....Mondjuk mindig "szerelmes" voltam, rajongtam valakiért, de ezekből nem lett semmi.
2012. nov. 1. 22:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
Lefogtok pontozni, de ne mondjátok már, hogy normális..
2012. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Neked kell érezned, szeretnél-e társat. :) A családod csak aggódik érted. Értelemszerűen azt szeretnék,hogy idővel Neked is legyen majd családod, gyereked.
2012. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg későn érő típus vagy (szerintem tuti). Nem is vágysz rá? Nincs benned az hogy kéne vagy jó lenne? Nem is beszélve a biológiáról. Fiú vagy vagy lány amúgy?
2012. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez elég furcsa egy dolog, akár fiú, akár lány vagy.

Na de ha volt szerelem olykor, akkor az miért maradt mindig abba? És a szexszel hogy állsz?

2012. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
Én is furának tartom. De ha neked nincs hiányérzeted, ezt el kell fogadniuk. Majd rátalálsz az igazira. Arra én is kíváncsi lennék, hogy hogy állsz a szexszel. Gondolom kapcsolaton kívül nem is nagyon vagy benne az egyéjszakás kalandokban. Na ez az igazán furcsa nekem, mert én már 16-17 évesen majd meg voltam őrülve érte, tomboltak a hormonjaim. Ha azóta sem lenne senkim, akkor szerintem felakasztottam volna magam rég.
2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

"mert én már 16-17 évesen majd meg voltam őrülve érte, tomboltak a hormonjaim. Ha azóta sem lenne senkim, akkor szerintem felakasztottam volna magam rég."


Adom.:D

2012. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
Én szerelmes sem voltam még, maximum külsőre tetszett 1-2 ember, de nekem ez nem elég, ettől még nem akartam semmit az illetőtől, mert a személyiségük meg untatott, a szex sem érdekel annyira, hogy csak úgy lefeküdjek valakivel, aki jól néz ki. (Pedig nem vagyok erkölcsös egyáltalán... Csak nem alakul ki bennem vonzalom...) De engem halál hidegen hagy, ki mit gondol erről. Nem azt mondom, hogy soha nem akarok majd kapcsolatot, mert biztos jó ha van egy olyan ember akivel megértitek egymást (nálam talán az lehet a bibi, hogy nem tudok olyan embereket megszeretni, baráti szinten sem, akik nem szinte teljesen ugyanolyanok mint én - nem azt mondom, hogy mindenben egyet kellene velem a jövendő partneremnek értenie, hanem hogy a dolgokhoz való hozzáállása hasonló legyen, meg a jövőképe is nagyjából, és persze minimum hasonló érdeklődési körünk legyen - de kétlem, hogy ezt sokan megértenék, a legtöbb embert egy kellemes külsővel és kedvességgel meg jó humorral meg lehet venni, nálam ez nem így működik. Plusz a legtöbb ember elég hasonló, így nincs problémájuk abból, hogy ne találnának olyat akivel kijönnek.), de mondjuk úgy, hogy a képzeletbeli prioritás listán ez nagyon hátul van. Végszó: Úgy gondolom, a családodnak ehhez semmi köze. A legtöbb ember előbb-utóbb úgyis talál valakit, úgyhogy még csak aggódniuk sem kellene miattad. 21n
2012. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%
Én is lepontozandó leszek, de ez tényleg fura. Én 22 sem vagyok, de nem tudnám elképzelni, hogy eddig ne lett volna senkim. Lehet, hogy valami hiba van, nem vagy tisztában az értékeiddel, és talán túl magasak az elvárásaid. Én a helyedben elgondolkodnék az okon. De ha neked így jó, akkor ne törődj a család véleményével.
2012. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mennyire normális vagy nem normális de én is így vagyok 25.éves létemre akkor akasszam fel magam.
2012. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

Én komolyan nem értem az ide beírogató embereket. Miért hiszi azt mindenki, hogy ha valakinek nincs ilyenkor kapcsolata, akkor az csakis és kizárólag az ő saját döntése.

Ez nem úgy megy, hogy az ember eldönti, hogy akkor én most járok valakivel és másnap már lesz is az oldalán valaki.

nekem 24 évesen lett először barátnőm, 25 évesen vesztettem el a szüzességemet.

Én akartam ezt így? Nem! Egyszerűen így alakult. Ahol én lakom, ott a lányok szinte megközelíthetetlenek és nagyon sok esetben kifejezetten bunkók. Igen, tényleg nem normális dolog az ilyesmi.Dehát mit csináljon az ember? Van, akinek semmit nem kell tennie és megy minden, másnak meg bele kell gebednie, hogy valamikor, jóval mások után egy kevéske összejöjjön neki.

2012. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!