Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt feldolgozni?...

Hogy lehet ezt feldolgozni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igyekszem rövid lenni. Van 3 éve párkapcsolatom és szeretem is a párom. Viszont. Van egy emberke akivel 9 éve volt futó kapcsolatom. Vagyis többször is fél éves megszakításokkal. Én beleszerettem akkor. Aztán nem találkoztunk csak néha láttunk egymást de akárhány évis telt el bennem előjöttek az érzések iránta. Tudom nem szép a párommal szemben de fizikailag nem csaltam meg. Pár hete adódott, hogy munkaügyből kifolyólag azzal a bizonyos illető hazavitt 3-szor. Nagyon jókat beszélgettünk, poénkodtunk. Közben olyanokat mondott ami arra engedett következtetni, hogy akar valamit. Én hogy tisztázzam a régi dolgokat írtam neki egy e-mailt amiben arra kértem írja le őszintén 9 évvel ezelőtt nem is gondolt arra, hogy több legyen köztünk futó kalandnál? Azt írta akkor nem de most belém szeretett és ha nem lenne komoly kapcsolatom nem is tudnám őt levakarni magamról. Nagyon nehéz volt a lelkiismeretemmel megbirkózni, mert nem tudom elfelejteni. A mostani páromat nem akarom viszont elhagyni. És a csavar. 1 hete a testvéremmel van együtt. Minden nap nálunk van. Én ugyan nem vagyok otthon, mert máshol dolgozom de iszonyat érzés, hogy tudom együtt vannak. Hogy velem nem akart vele meg igen. Bárkivel összejöhetett volna de miért pont vele. Lehet önzőség, mert a testvéremnek is azt kívánom legyen boldog - de egyszer félek átveri hisz engem hülyített nemrég - de bevallom attól is félek hogy ők a tökéletes pár és nagyon rossz. Tudom gonosz vagyok de nem tudok mit csinálni az érzéseimmel. Ha hazamegyek nézzem minden nap a képét? Így hogy felejtsem el? Vagy már most ki kellett volna ábrándulnom belőle ezek után? Egy szemét vagyok amiért ezt érzem de nem tehetek róla küzdök ellene de amikor nem láttam évekig eszembe se jutott. Mi tévő legyek? Légyszi segítsetek? Köszi
2012. nov. 1. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
gyerekes vagy
2012. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nehéz lehet most, hogy gyakran fogod látni. Viszont a pasitól elég bunkó húzás volt, hogy pont a testvéreddel jött össze. Talán nem fog sokáig tartani és nem kell majd nézned. Viszont testvéredtől sem volt szép húzás, tulajdonképpen a volt pasiddal jött össze. Megérdemlik egymást.

Te meg koncentrálja mostani párodra!

2012. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvben tudom mi a helyes és igazad van kedves utolsó de nem tudom hogy fog menni. Megint csúnya lesz amit írok, de úgy érzem a tesóm most azt az életet éli és azzal amit és akivel én akartam. Lehet ha régen megpróbáltuk volna szorosabban nem csábítana az ismeretlen. De most örülök, hogy nem is vagyok otthon.
2012. nov. 1. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, az ismeretlen. lehet, hogy nem véletlenül nem sikerült annak idején, ha olyan jó lenne azzal a fiúval és összeillenétek, akkor most is együtt lennétek.

Szerintem ezek alapján a testvéreddel se lesz sokáig, aztán majd ketten beszélhetitek ki a pasit ;)

Egyébként nekem is van valaki, aki már lassan 10 éve tetszik, sose jöttünk össze normálisan, kb az van, mint nálatok. Ha látom, eszembe jut, milyen lenne most vele. De pont az a lényeg, hogy most az ismeretlen a kaland vonz, ha vele lennél már 3 éve, lehet, hogy rég megutáltad volna.

2012. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Azt írta akkor nem de most belém szeretett és ha nem lenne komoly kapcsolatom nem is tudnám őt levakarni magamról. "


Figyelj,túl sokat képzelsz bele.Ha egyedülálló lennél,akkor már nem érdekelnéd őt.Most tudja és érzi, hogy kicsalhat belőled egy vagy több alkalomnyi szexet is...

2012. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Vagy pont azért jött össze a tesóddal,hogy a közeledben lehessen. Vannak ilyen rafinált elmék.
2012. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zavaros ám ez a dolog, ugye tudod? Azt mondod írta hogy beléd szeretett, de ennek ellenére összejött a tesóddal???

Egy hete van a tesóddal és minden nap nálatok van???

Ha én egy hete összejövök valakivel nem megyek oda a házába minden nap, de főleg nem a tesója házába, akibe még állítólag szerelmes is vagyok. Látod már hogy valami nagyon nagyon nem stimmel? Ez a pasi tuti nem fair! Mert vagy csak felhasználja a tesódat hogy a közeledbe férkőzhessen, és ez két okból gáz. Mert kitol a tesóddal és a te kapcsolatodat sem tartja tiszteletben. Vagy ha tényleg szereti a tesódat(ami nem tudom hogy lehetséges ha neked azt írta hogy beléd szerelmes) akkor ha tisztességes lenne nem jelenne meg állandóan nálatok hogy fájdalmat okozzon. Menekülj ettől a pasitól, mert nagyon gáz a viselkedése. Ha meg a jelenlegi pasid rendes, verheted a fejed a falba ha összejössz mégis ezzel a szívtipróval és később jössz rá hogy milyen alak. De ezt már most is láthatod ha jól belegondolsz. Kérdés akarsz e belegondolni vagy választod inkább a rózsaszín ködöt, ami mint tudjuk mindig elmúlik előbb vagy utóbb.

2012. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neki mindegy, dugni akart és kész, ha nem veled akkor a tesóddal... ennyi, felejtsd el, és koncentrálja kapcsolatodra!
2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem tudom mi az igazság de igyekszem magam túltenni rajta. Ez van. Nem tudom mik a szándékai de remélem tényleg szeretni fogja a testvéremet.
2012. nov. 7. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A párodat kényeztesd, és csináljatok egy csomó dolgot együtt. Lehet, hogy a Te kikacsintgatásod a kapcsolatból azt jelzi hogy valami elmúlóban van köztetek. Szerintem dolgozz az ügyön, abból úgyse lesz károd, míg ha a tesód pasiját hajkurászod, az kellemetlen szituációkat szülhet. Sok sikert :D
2012. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!