Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom ezt hülyeségn...

Csak én gondolom ezt hülyeségnek? (rossz jegy, anya)

Figyelt kérdés

Mikor rossz jegyet kapok (2-3) akkor anyu mindig lebasz és ordit velem.

Ritkán kapok szar jegyeket.

Miért csak ordit és nem segit? Elég rosszul esik

Amugy alapjában 4es 5ös tanuló vagyok



2012. nov. 2. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
mert elvárja tőled hogy jól tanulj
2012. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritkán kapsz rossz jegyeket akkor én is hülyeségnek tartom, hogy ordibáljon veled. Persze, akarja hogy jól tanulj, de alapból jó tanuló vagy, azt mondod. Rossz jegyek mindenkinek becsúszhatnak néha. De sajnos mi ezzel nem tudunk mit csinálni, csak te tudsz vele beszélni.
2012. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Mivel jó tanuló vagy, úgy gondolja, hogy képes lettél volna most is jó jegyet hozni. De lusta voltál tanulni és/vagy gyakorolni.

Próbáltad már őszintén elmondani, ha az anyagot nem érted? Mármint úgy, hogy hazaérsz, tanulsz, és nem érted X anyagot vagy egy részét. Ekkor odamész, és segítséget kérsz.

Nem úgy, hogy a dolgozat írás után mentegetőzöl, miért kaptál rossz jegyet. Utólag úgysem lehet eltüntetni, vagy meg nem történtté tenni. Van egy rossz jegyed, ami lerontja az átlagod.


Persze, hogy mérges. Persze, hogy ordít veled, elvégre te kaptad. Persze, hogy le fog csellózni, ha tudja, hogy egyébként jó tanuló vagy.


Te meg akkor szólj, hogy valami nem megy, amikor csak tanuljátok. Utólag takarózni ilyenekkel: hazugság.

TE tudod, miért kaptál kettest, hármast, TE tudod, hogy lehet elkerülni, hogy legközelebb előforduljon.


Sőt, kijavítani is neked kell, hogy ne kapj félévkor meg év végén eggyel rosszabb jegyet egy kettes doga miatt.


Üdv

Egy anya


Ui: ha te kapsz rossz jegyet, nem a tanár a hülye. Nem is anyád.

És ezt anyád is tudja.

2012. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Édesem. Anyukád azért nem örül ennek, mert nagy részben az egész jövődet az iskola és a jegyeid határozzák meg. Ha nem tudsz semmit akkor valószínűleg mehetsz az utcára. Olyan embernek tűnsz aki nincs beosztva házimunkára, nem takarítasz, nem főzöl, nem kell dolgoznod, ez az egy kötelességed van, a tanulás. Szerintem nem nagy dolog.
2012. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!