Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod külföldön dolgozna,...

Ha a párod külföldön dolgozna, zavarna, ha nővel költözne albérletbe?

Figyelt kérdés
Persze külön szoba, és azt mondaná, hogy nem érdekli a nő, mint nő. De zavarna téged, vagy elfogadnád és nyugodt lennél?
2009. aug. 11. 18:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
engem nagyon zavarna!akkor is nő!ő meg pasi,akinek hiányozni fog a szex.mégha nem is jönnek össze,de néhanapján tuti összejárnának.nekem ez a véleményem!gondolják:ki tudja meg?senki!
2009. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Nanááá, hogy zavarna. Eleve a Párom nélkülem ne dolgozzon külföldön, ha meg úgy alakulna akkor együtt.

Ha mégis kimenne nélkülem, akkor egy NŐ-vel egy lakásba aki nem TE vagy? Ki van zárva. És itt nem arról van szó hogy nem "érdekli" mint nő. Erre a pasik egymás között azt mondják, hogy "lyuk-lyuk csak más a körítés, és hátúlról csináljuk addig se látom a fejét." Ezek után szerintem nincs mit mondani. 22/N

2009. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
NAGYON zavarna, lehet hogy ost még nem érdekli mint nő, de 1-2 hónap, én nem vagyok elérhető számára.... és kész a baj! Én nagyon szeretem a párom, ő is engem (legalábbis ezt mutatja:-)), 4 éve 1ütt vagyunk, de ennyire sosem bíznék meg benne, ő is férfi és a férfiak ha kell kihasználják a helyzetet. És szerintem a páromat is rohadtul zavarná ha én költöznék össze egy pasival.
2009. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén megmondom, baromira zavarna és nem, nem lennék nyugodt. ha mondjuk tutira tudnám, hogy kőleszbi a csaj, akkor nem aggódnék:)
2009. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%

emberek és a bizalom??ú


mondjuk szeretnék talizni a csajjal,de lehet h.belemennék...csak ketten lennének?

2009. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
nagyon is zavarna
2009. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
zavarna
2009. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
ha meg akar csalni,itthon is megteszi.kár aggódni...nem zavarna
2009. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Én azt gondolom vagy megbízol benne vagy nem és akkor teljesen mindegy, hogy kivel lakik. Ha félre akar lépni az nem azon fog múlni, hogy egyedül vagy nem egyedül lakik.
2009. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
98%

Nem lennék oda tőle, de azért most komolyan, ha egyből azt feltételezitek a párotokról, hogy a különtöltött idő alatt félre kefélne, akkor nem kellene valamit helyre tenni magatokban? Ha kell neki egy nőcske, akkor is szerez, ha nincs épp egy a szomszédban, ha meg nem, akkor nem.

Én most megyek külföldre dolgozni, a melóhely biztosítja a szállást, két szobás apartmanokban, lányok fiúk külön, nekem egy régi barátom kint van, és úgy néz ki, hogy azt mondjuk egy pár vagyunk, hogy összerakjanak minket. Nem akarok valami vadidegen akármilyen csajjal együtt lakni, a cuccaimat sem szívesen hagynám otthon úgy, meg eleve hülyén érezném magam, hogy zümmögjek a fogkefémmel, meg nincs kedvem elmosogatni stb. egy idegen előtt, akihez alkalmazkodnom kéne. Nem érdekel a srác, egyszerűen így kényelmesebb lesz.

2009. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!