Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gond lehet szerintetek?

Ez gond lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyjából biztos, hogy a párommal nem fogunk összeházasodni.

Én viszont néhanapján az eljegyzésről álmodozom, gyűrűket nézegetek. Persze normális mértékben, nem ez teszi ki a mindennapjaimat. Csak ha a környezetemben eljegyeznek valakit, vagy esküvő van, akkor kicsit ábrándozok, álmodozok, vagy buszra várva a megállóban hátrafordulok és megnézem az ékszerüzlet kirakatában lévő gyűrűket és hasonló apróságok.

De ahogy írtam, nem volt eljegyzésünk, és több, mint valószínű, hogy nem is lesz, és ebből kifolyólag házasság sem.

Gondot jelenthet ez később szerintetek?Hogy ennek ellenére én gondolok rá? Volt valaki hasonló helyzetben?


L


2012. nov. 3. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne eljegyzés?


Szerintem a legtöbb nő szeret ilyenről ábrándozni, tehát nem probléma. Én is álmodozom róla.

2012. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem lesz?

Amúgy, ha tényleg így van, nem, nem fog működni, mivel mások az elvárásaitok.

2012. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eloszor dontsd el hogy a parod szereted jobban vagy hazassagot akarsz jobban. ha eldontotted lepj aszerint.
2012. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen a párom a legfontosabb a világon. Soha semmi nem lesz olyan fontos, hogy Ő elé helyezzem, így a házasság sem. Ha mindenféle papír és gyűrű nélkül élünk együtt örökké, én akkor is boldog lennék, mert Ő a mindenem!

Csak az zavar, hogy néha előjön bennem az érzés, hogy ha xy-t eljegyezték, nekünk pedig olyan tökéletes a kapcsolatunk, mi miért nem lépünk ilyen irányba? És attól félek, hogy ez néha-néha mindig felüti a fejét a lelkemben.

Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy nekünk nem lesz, mert Ő burkoltan mindig elmondja, amikor valamivel kapcsolatban előjön a téma, hogy nem bízik ebben a dologban. Konkrétan még sosem mondta ki, de a fél szavakból én úgy vettem ki, hogy nem tartja jó ötletnek, hiába imádjuk egymást hosszú évek óta.

2012. nov. 3. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
és ezt miért nem mondod el neki?
2012. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!