Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak? Haragsz...

Miért nem válaszolnak? Haragszanak rám vagy mi?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a szülinapom, de sajnos aznap esküvőn vagyok. Így meghívtam őket hozzánk egy másik napra. Ezt iwiw-en írtam nekik üzenetben. Miután elküldtem jutott eszembe, hogy pont arra a napra hívtam őket, amikor az egyik barátnőm is a szülinapját ünnepli! Persze én már eleve úgy gondoltam, hogy akkor egyértelműen mindketten akkor kapjuk meg a szülinapi ajándékunkat. De azóta egyik barátnőm sem válaszolt, pedig már láttam, hogy beléptek a levelem elküldése óta. Mi lehet a baj? Megbántottam őket? Vagy lehet, hogy ők már terveztek valami meglepit arra a napra nekünk és ezért most aggódnak, hogy mit mondjanak nekem? Nem értem! Légyszí segítsetek! Miért nem válaszolnak?
2009. aug. 12. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Legrövidebb út az egyenes! Kérdezz rá!
2009. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

írj nekik megint finoman, hogy ugye ott lesztek? és hogy mennyire várod már, hogy bulizzatok egy jót! ha erre sem írnak, akkor valami bajuk van veled, vagy nagyon titkos dologra készülnek:)

de illene visszajelezniük mindenképpen. személyesen nem találkoztok vagy e-mailt nem tudsz küldeni? személyreszólóbb, mint az iwiw.

2009. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ők 30km-re laknak. Ezért küldtem nekik iwiw-en keresztül! Köszi és még írjatok!
2009. aug. 12. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy most egy kicsit bajban vannak a barátnőid. Elképzelhető, hogy a másik szülinapos leányzó is bulit szervezett arra a napra, és ha ő már meghívta őket és el is fogadták a meghívást, akkor neked már nem mondhatnak igent. Elvileg két, azonos időre eső meghívás közül az illem szerint azt fogadják el, ami előbb érkezett.

Abban igazad van, hogy vissza kellene jelezniük, akár alkalmas nekik az időpont a vendégségre, amit írtál, akár nem. Lehet, hogy válaszolnak majd, csak még nem volt idejük - én sem válaszolok mindig azonnal, ahogy belépek az iwiw-re.

Szerintem írj nekik újra, vagy hívd fel őket. Kérdezz rá, hogy jó-e nekik a meghívásod időpontja, mert örülnél, ha veled ünnepelnének és ha kiderül, hogy esetleg már más programjuk van akkorra, keressetek egy új időpontot a te szülinapod megünneplésére. Nem olyan nagy dolog, nekem január elején van a szülinapom, de előfordult, hogy csak február közepén ünnepeltük meg, mert akkor ért rá mindenki, akit szerettem volna meghívni.

Sok boldogságot egyébként a születésnapodra :)

2009. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!