Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszanak a reakcióm miatt,...

Haragszanak a reakcióm miatt, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

17/L vagyok, és egy 250 GB-os külső merevlemezt kaptam. Mindez nagyon szép és jó, de nem tudtam eltitkolni, hogy mást vártam. Szerettem volna esetleg egy-két ruhát még vagy valami, mert egy merevlemeztől nem fogok kevésbé fázni sztem :D

Meg egyszerűen nem tudok mit rátenni, nincs ennyi adatom sem(még?)

Lány vagyok,és hát nem tudnak annyira felvillanyozni a technikai dolgok, most mit csináljak?? Anya tisztára kivan, hogy leszaroztam (ami nem is igaz), pedig hogy nem kicsi dolog. Iszonyatosan érzem magam!:((( lehet, hogy a hozzáállásomon kéne változtatni? :S pedig úgy érzem részben igazam van..


2009. okt. 15. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem célozgattál rá h mit szeretnél?
2009. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy tetszik, és próbáld őket felvidítani azzal hogy használod. Kérdezz meg egy barátot esetleg a használatáról.
2009. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de nem értek a második válaszolóval. semmi értelme úgy tenni, mintha örülnél valaminek, aminek nem.


mond meg anyukádnak, hogy nagyon köszönöd és nem szeretnél álszent lenni. kérdezd meg, hogy nem lehet-e kicserélni.

2009. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi

"...nem értek egyet..." helyes

2009. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, mikor a családom abszolút nem tudta eltalálni, minek örülnék. Csalódottak voltunk, én azért, mert nem kaptam, amit szerettem volna, az anyukám azért, mert szeretett volna örömet szerezni és nem sikerült. Utólag bántam, hogy húztam a szám, mert rosszul esett neki, pedig jót akart...

Legközelebb még az ünnep érkezése előtt legalább körülbelül tisztázni kéne milyen jellegű ajándéknak örülsz.

2009. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
nekem is volt ilyen, egyik nap veszek magamnak 3 új Levi's farmert erre mit kapok két nap múlva szülinapomra? 2 Retro farmert és mit mondtak:"Ilyen még nincs neked"...-.-" lány vagy és külső vinyót kapsz xD én a helyedbe megbeszélném a szüleimmel, eltévesztették a nemedet vagymi?:D 18/F
2009. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Add vissza és mond meg hogy ha nem tudják hogy minek örülnél akkor inkább ne is adjanak semmit!!



Amúgy borzalmas egy szüleid vannak ha még ők haragszanak ezért!!!


Abszolút nem törödnek veled...


Nem törödnek az érzéseiddel..


Borzalom!!

2009. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én biztos nem lohasztanám le az őseim , még akkor sem ha valami olyat kapnék amit nem akartam. Idővel majd te is rájössz h az életben nem az ajándék a fontos hanem az h kitől kapod.... az h van még kitől kapnod....
2009. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megveszem tőled a vinyót, abból azt veszel amit akarsz. :)
2009. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Légy öszinten, mondd meg hogy ne haragudjanak, nem az ajándék a rossz, sőt nagyon is jó, csak te mást jobban szerettél volna. Ha a szüleid normálisak megértik és nem fognak rád haragudni. Emberek vagyunk és kommunikálnunk kéne egymással. Én is kiakadnék ha anyám pl egy kézi fúrót venne nekem egy parfüm helyett.
2009. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!