Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van a világon a leglustá...

Nekem van a világon a leglustább feleségem. Férfiak van másnak is hasonló problémája? Hogyan oldottátok meg a problémát?

Figyelt kérdés

Sajnos a feleségem az utóbbi időben nagyon lusta lett. Munkája nincs. Ha néha talál is valamit pár hét, hónap után talál valamit ami miatt fel kell mondani vagy kirugják. Kedvenc időtöltése az Internet, dührohamot kap ha egy napra szolgáltatás kiesés következik be. Már nagyon kezd belőle elegem lenni mert mindent nekem kell kifizetnem (lakáshitel, rezsi, kaja) meg az egyéb igények, amelyek persze vannak. Sajnos az anyagi problémák miatt nagyon el vagyok keseredve és ezt már a saját fizumból megoldani nem tudom.

Félek hogy ez már csak rosszabb lesz és ha gyerekünk születik akkor már végkép nem lesz mozgásterem. Teljesen ki leszek zsigerelve.

Adjatok tanácsot mit kellene tennem hogy megváltozzon és újra normális legyen.


Kérdezzetek ha valami nem világos csak segítsetek.


2012. nov. 4. 17:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A 18-as választ is én írtam, tényleg én vagyok a feleség.
2012. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Amit a feleségem leirt az szóról szóra igaz. Ez a kérdés nagyon fére ment. Amit leirtam sajnos igaz, csak nem a saját feleségemre. A benne található információk jelentős része nem az én feleségemre igaz, hanem egyik kollegámra, de mivel neki nincs internet hozzáférése sem a munkahelyén sem otthon ezért én tettem fel a kérdést.


Sajnos elkövettem azt a hibát hogy a kérdes feltevése során nem tisztáztam kirol szól.

Az én feleségemre nem igaz hogy lusta lenne,de a kollegáméra igen. Nem pazarló stb... Az egyetlen ami saját ill. közös problémánk a kollegámmal, hogy mindkettőnk felesége munkanélküli az enyém azért mert elbocsájtották az övé meg azért mert rendszeresen felmond.


Mindenkitől elnézést kérek a félreértések miatt, de főként a feleségemtől, akit mélyen megbántottam azzal hogy nem tisztáztam kire vonatkozik a kérdés.

2012. nov. 13. 13:12
 23/28 anonim ***** válasza:

Persze, mert a billentyűzeted alkalmatlan volt leírni a kérdést úgy, hogy "A kollégámnak van a világon a leglustább felesége. Nincs internetje, de szeretne tanácsokat kérni."

Ebből már nem jössz ki jól, főleg ha ilyen gyenge kifogásaid vannak...

2012. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nagyon hihetetlennek hangzik!
2012. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Valóban nem fogok belőle jól kijönni, de nem is akarok.

Hiba volt egyes szám első személyben feltenni a kérdést. De az a saját feleségem számára is világos, hogy nagyon sok dolog nem illik rá.

De ez lényegtelen mert a hülyeség az hülyeség marad és a ezért vállalom a felelőséget.

A feleségem meg jogosan haragszik ram.

2012. nov. 13. 13:51
 26/28 anonim ***** válasza:

Mindegy már, hogy jól jössz-e ki belőle, de ezeket a kérdéseket nem szeretem.

16-os vagyok, én írtam, hogy nem tudom elképzelni, hogy a "lusta" nőben ne lenne semmi pozitívum.


Ez így nagyon egyoldalú, nem hiszem el, hogy így van leosztva a dolog, hogy a férfi a mártír, a nő a lusta dög.

Ahogy fordítva sem hiszem, hogy van a mártír asszony, és a munkamániás férj.


Ez nem így működik, nekem ez sántít.


Ha olyan lusta a nő, akkor miért nem válik a férfi?

Valamit csak szeret a nőciben nem?


Valami csak van, amiért mellette van.

Mondjuk kedves, vagy nyugodt, vagy nőies, vagy bármi...


Ha tényleg a kollégádról van szó, lehet, hogy téged is behintáztat, azzal, hogy milyen hülye a felesége, de csak passzióból panaszkodik, otthon meg nem is úgy van semmi.

2012. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A teljes anyagi elszeparálódásról annyit, hogy nekem a párom szorgalmazta, pedig duplaannyit keres mint én. Így elvileg nincs egymás nyakán élés, nincs probléma, mégis van.

Mert már nem úgy számolunk, hogy ki-ki amit vesz azt fizet, hanem felezünk. Az elején csak a rezsi-bevásárlás volt felezve, de aztán ő felírta a külön kajáját, piáját, barátjának vett ajándékot, stb., akkor mondom én is odaírom a szemceruzám.

Most mindent (!) felezünk, az én reggeli zsömlémtől kezdve az ő melóba járásához szükséges benzinen át a legutolsó szaloncukor áráig. És én szeretek spórolni, ő pedig nem, pl. én csomagolom az ebédem, ő a munkahelyén péksütit vesz, a meglepi összegek pedig gyűlnek. Nekem elfogy a megtakarításom, neki pedig ki tudja, mennyi van a bankban.

Szóval ez a verzió is nem tudom, hogyan lenne megoldható, de így sem jó.


Egyébként engem is lelustázott már a párom, meg hogy folyton gépezek. Na de nekem van munkám, itthon kb. semmit sem segít a takarításban, persze, hogy valami mindig megmarad a hétvégére. Főzni nem tud és jobb, ha nem is lábatlankodik kint amikor főzök. De én vagyok a lusta, mert nem főzök 1 nap 3féle kaját, nem sikálom ki mindennap a lakást, nem ugrálom körbe folyamatosan. Örülnék, ha kevesebb elvárása lenne...

2012. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Off:

Kedves utolsó! Miért vagy még együtt ezzel az emberrel?

2012. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!