Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, nektek mennyire...

Szülők, nektek mennyire fontos, hogy a gyerekeitek büszkék lehessenek rátok?

Figyelt kérdés

Pl. bátran meséljenek róla, hogy mivel foglalkoztok, hol dolgoztok. Ne legyen ciki megjelenni veletek, mert jól néztek ki, és adtok magatokra, nem égetitek be őket. A lakás nézzen úgy ki, hogy jó szívvel hívják át a barátaikat (el lehessen veletek beszélgetni akár nappaliban / konyhában, ne kelljen a szobájukba "menekülni" a zavaró / idegesítő ősök elől.)

Bár az én gyerekeim még picik, szeretném ha így éreznének majd, mert nekem ezek közül egyik sem adatott meg :(.

Csúnya volt a lakásunk (lehetett volna szép is, ha apukám nem zsúfolja tele szükségtelen kacatokkal, meg ha van egy kis szépérzékük... Nem mondom, hogy igénytelenek voltak, de hétköznapokon nem igazán öltöztek szépen, és engem sem erre tanítottak (magamtól lettem ilyen később). Barátok előtt meg rém ciki volt, hogy eleve nem szerették, hogy ha átjön vki, meg se próbálták megismerni, vagy ha mégis szóba állt vkivel apu, akkor az kimerült gonoszkodásban, vagy a fárasztó történeteiben. Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, talán így érthetőbb mire is vagyok kíváncsi.



2012. nov. 5. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem anyukámra mindig azt mondták, hogy eszméletlen jófej, nem azt, hogy hmm, de jó a haja meg a körme, és milyen szép a ruhája... annak ellenére, hogy mindig topon van, és tényleg dögösen néz ki, de nem barátkoznék olyan emberrel, aki a külseje miatt kerülné vagy lenézné.
2012. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy jó szülőnél ez FORDÍTVA van! A szülő a gyerekre büszke, nem fordítva.
2012. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12. Ebben szerintem nincs igazad. Persze, a szülő legyen büszke a gyerekére, de ez önmagában nem elég közel sem.
2012. nov. 6. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!