Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "MAI" fiúk,...

Mit gondoltok a "MAI" fiúk, milyen családapák, férjek lesznek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%
Olyanok, amilyenek a "MAI" lányok, olyan nők lesznek. Mellesleg, megint sikerült egy általánosító kérdést feltenned?
2012. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező,te feminista vagy? Szerinted mindenről a fiúk tehetnek..

Amúgy én nem hiszem,hogy valaha is megházasodom.Az ismerőseim szüleinek 3/4-e elvált.Ezek utaán én se látom értelmét:(

18/F

2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
En nokent irom, hogy a mai lanyokkal sincs ez maskepp, mint a mai fiukkal. Megerdemlik egymast.
2012. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanolyan családapák, férjek lesznek a MAI fiúk, mint a TEGNAPI fiúk!! Ez egy tök hülye kérdés! Mire szükség lesz rá, úgy is megjön az eszük, ez mindig is így volt.
2012. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Van, akire egy halat nem bíznék, nem hogy gyereket, de van, akiből szerintem teljesen normális férj, családapa lesz. Nem az összes fiú link, elnőiesedett suttyó:) Például az én barátomból simán kinézem, hogy tökéletes családapa, férj lesz, nem büdös neki a munka, simán vágja a fát, dolgozik a kertben, szerelget, egy igazi polihisztor, imádnivaló:)

De lenne 2 kérdésem: a "mai" lányokból milyen családanyák, feleségek lennének és a "tegnapi" fiúkból milyen családapák, férjek lettek, mert szerintem a mostani 40-es korosztály sem egy főnyeremény, ahogy azt igen gyakran látom.

2012. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Amúgy én nem hiszem,hogy valaha is megházasodom.Az ismerőseim szüleinek 3/4-e elvált.Ezek utaán én se látom értelmét:(

18/F"


Na erről beszélek. Nincsenek, vagy ritka a jó példa, a minta. Nem tudják milyen a jó család, hogyan kell jó anyának, jó apának, de elsősorban jó társnak lenni. Legtöbben már nem is törekednek erre, hanem csak élnek a mának, egyik kapcsolatból a másikba, vagy szinglin a temetőig. ha meg mégis elköteleződnek, akkor is vacak veszekedős családot alkotnak. Ez nem csak a "mai-ak" hibája...

2012. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
Sikerült egy 18 éves véleményére alapozni? Nincs az a 18 éves fiú, aki már a házasságot tervezné ennyi idősen.
2012. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Én személy szerint visszaállítanám a katonaságot. Ott férfit neveltek a fiúkból, emlékszem édesapám is mindig felemlegeti, akármilyen nehéz is volt akkor, utólag igenis kellet ahhoz, hogy felkészítse, és férfi lehessen édesanyám mellet. Ezek a mai 18-asok (nyilván tisztelet a kivételnek) a rózsaszín feszülős pólóban meg a fehérköves fülbevalóban "nyomulva" még egy söröshordót sem bírnának fölemelni, vagy 20fekvőtámaszt lenyomni, nemhogy mondjuk egy nőt megvédeni. Én, mint nő, hamarabb szólok vissza az utcán ha beszólnak, mint ők, ebben biztos vagyok. A párom rendőr, és maximálisan férfi, ő még volt katona. Mellette biztonságban érzem magam, nem érhet baj. Nem tudom elképzelni, hogy a mai "mama pici fiai" a nagy és ronda szájuk mellett meg tudnának védeni bárkit, és rendesen családra lennének majd nevelődve. Bocs ha valakit megbántottam ezekkel a sorokkal, de szerintem igazam van, egyszerűen nap mint nap ezt látom!
2012. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem vagyok ilyen nyámnyila:D
2012. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 SargaRigo válasza:
Tok jok ezek az altalanositasok.. Szerintem mindig voltak nyamnyilak is, meg eletre valoak is. Ki kell mindenkinek valasztani hogy melyik tipus jon be, es nem mindjart agyba bujni barkivel. Persze ehhez tudni kellene a ertekrendet ismerni, ami ma nem nagyon divat. Gerincet noveszteni sem. Azert megcsillan olykor a jo is. Keresni kell es nem csak elvarni, de megfelelni is. A regiek nem voltak hulyek, lehet szet kellene nezni a regi ertekek kozott, es nem csak "fészbúkolni", meg az okostelefonokat majmolni.
2012. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!