Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "MAI" lányok,...

Mit gondoltok a "MAI" lányok, milyen családanyák, feleségek lesznek? (13-23 év)

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Most azt is kérdezhetnénk, hogy a kisgyerekek milyen felnőttek lesznek...attól hogy valaki kiéli magát már egész fiatalon, nem feltétlen lesznek rossz anyák vagy feleségek. Tény, hogy ebben a században hosszú a gyeplő, de egyszer akkor is magukra maradnak és boldogulni kell.
2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Olyanok amilyen minták most kapnak tőlünk.
2012. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 csokissüti002976 ***** válasza:
51%

Mint a mostani 25-35 éves nemtörődöm szülők. Persze nem mind, de egyre több... Kb. leszarják, hogy mit töm magába a gyerek, "én nem szoptatom, mert lógni fog a ciciim"-->a gyerek meg allergiás lesz mindenre... Szóval szerintem ilyenek lesznek...


//18 éves lány. :D

2012. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
39%
Én leginkább semmilyen. 23/L
2012. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Hát szerintem semmilyenek. Az ember életét nagyon meghatározza hogyan éli le az első 15-20 évét,mondhatni ez határozza meg milyen felnőtt lesz belőle. Ezt nem csak én állítom,hanem az emberrel foglalkozó tudományok is.


"attól hogy valaki kiéli magát már egész fiatalon, nem feltétlen lesznek rossz anyák vagy feleségek"


1. mi az,hogy kiéli magát? hétvégente 3 farok van a szájában a tinidiszkó parkolójában? úgy szeretem mikor valaki ilyen semmitmondó szavakat használ..

2. nem feltétlenül, de nagyobb valószínüséggel,amit a gyakorlat is bizonyít.

2012. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%
van egy mondás hogy qrvából lesz a legjobb feleség.
2012. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%

Remélem olyan, mint anyukám, akkor nem lesz semmi gond.

21/L

2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
20%
Én semmilyen, pedig állítólag mindkettőre jó lennék. 15/L
2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
37%
Azt gondolom, hogy még trágyább gyerekeik lesznek... 2-3 generáció és már az ovisok is nemi életet élnek és persze senki sem fog rájuk haragudni, "hiszen szerelmesek"...
2012. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
31%
Én 24 éves vagyok. Soha nem akartam magam "kiélni", eddig két barátom volt, a második a mostani párom, 5 éve vagyunk együtt, várjuk az első babánkat. Mindent megcsinálok a háztartásban, iskola után munkába álltam. Azt hiszem, hogy ez a normális. De mit látni ma? Még a 20 éves és az afelettiek is havonta váltanak partnert, többször járnak abortuszra és vesznek be esemény utáni tablettát, mint ahányszor wc-re mennek. Nem tudnak főzni, mert az alapanyagok undorítók. Nem takarítanak, mert az fárasztó és szintén "fúj". Borzalmas. És mi lesz a fiatalabb korosztályból? Ha nekik ez kell, akkor "éljék ki magukat", de hogy normális felnőtt nem lesz belőlük azt kötve hiszem.
2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!