Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas családapák a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas családapák a neten keresnek szexet, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egyik társkeresőre regisztráltam egy kép nélküli kamuprofillal, tizenéves lányként, hogy egy felmérést készítsek. A próbálkozó férfiak 80%-a 30-on felüli, NŐS családapa, akik szexet keresnek egy kamasszal vagy 20 év körüli lányokkal. Engem ez mélyen felháborított és azt hiszem, meggondolom a házasságot ezek után.

Tényleg ilyen világot élünk? Az egyiküket kifaggattam és kiderült, hogy a felesége 3 pici gyerekkel otthon van, ő pedig összevissza csalja mindenféle nővel, de cseppet sem érez bűntudatot, mert "amit nem tud a felesége, az nem fáj neki".


2012. jún. 22. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Aztak..ez nem semmi! Hogy nem sül le a bőr a képükről, ezek szerint már az ember a férjében sem bízhat 100%-osan..
2012. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Most mit mondjak? Ilyen a kapuzárási pánik, ami nem csak 50 évesen jöhet elő egy férfinál.

Akinek már több gyereke van, az pláne szembesül azzal, hogy már örökre egy nőhöz van láncolva. Ha ehhez hozzátesszük, hogy az a nő esetleg nem is nagyon aktív az ágyban, már el is engedte magát, akkor máris megvan a félrelépés.

De van rosszabb is. Néha akkor is megvan a félrelépés, amikor a nő gyönyörű, isteni a szexben, és újítani is hajlandó. Miért? Mert attól még ugyanaz a nő marad, a férfinak pedig újdonság kell. Nagyon nem lehet ezt kiszámítani, mert abszolút hűséges férfiak is rádöbbenhetnek, hogy hiányzik nekik az újdonság, a pezsgés. Már mennek is fel a társkeresőre, vagy felkeresnek egy kapható exet.

Mit írhatnék? Ez van.

2012. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora férgek. És ilyenkor még a nő a hibás. Na ne vicceljünk.
2012. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Jújúj szégyeljék magukat!Na és a kis ribizlik akik minden farkat leszopnak egy kis pénzért,milyen is a morál képük,egyem a lelkűket a kis naívaknak!
2012. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Azt gondolom, hogy mindenhez két ember kell. Egy normális, jól működő házasságban nincs olyan, hogy az egyik fél szexpartnert keres, mert mindent megad neki a házastársa, amire szüksége van, vagy ha mégsem, akkor ezt meg tudják beszélni és megoldani, ha mindketten képesek áldozatot vállalni. Ha erre képtelenek, VÁLNI kell, nem félrelépni.


Valamint ahhoz is két ember kell, hogy egy pasi, aki félre akar kefélni, félre is tudjon. Úgy értem, megvan arról a lányról is a véleményem, aki tudja, hogy a pasi nős, mégis részt vesz egy ilyen kalandban. Én eleve elutasítanám egy olyan férfi közeledését, aki nős. Az ilyen lányokat az nem zavarná, ha az ő pasijuk/férjük csinálná ezt velük?


Egyébként meg honnan tudod, hogy ezek nem kamu profillal vannak fent, ahogy te is?

2012. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert sokan még a facebook elérhetőségüket is megadták. Ezek benne lennének bármiben egy kamaszlánnyal és teljesen nyugodtan beszélnek arról, hogy a feleségük semmit sem tud, de azért szeretik őt.

Mindenesetre jó tanulópénz volt, jó volt egy kicsit a felszín alá is látni. Az biztos, hogy megvan róluk a véleményem egyrészt, hogy képesek lennének megfektetni egy tizenéves kiscsajt, másrészt, amiért ilyen nyíltan vállalják, hogy csalják a feleségüket.

2012. jún. 22. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Elképesztő, hogy van még olyan, aki ezek után is ezeket a "pasikat" védi.

Aha, ezt csak azért csinálják, mert megunták a feleséget. És akkor az a szegény nő mit tehet erről? Persze ha egy nő ezt csinálja, akkor a Föld legnagyobb ribanca.

Mikor lesz itt egyenjogúság, jó ég. Házasodni se kéne az ilyenek miatt, úgy is orrba-szájba csalják már egymást az emberek, hol van itt a tisztelet.

2012. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Várj, mert van rosszabb, megalázóbb is.

Sokszor a férjek olyan nőt fektetnek le, aki a feleségnek a nyomába sem ér, egyszerűen csak újdonság. Egy nőnek nem is lehetne nagyobb szégyen, ha a férjük egy szutyok nővel kefél, márpedig ez a gyakoribb. Azokat könnyű megkapni és bármit megtesznek, nagyon tudnak hallgatni, és nem kell nekik udvarolgatni. Még olyan is van, hogy a szutyok veszi meg a piát, hogy a férfi lefektesse. Az ilyesmi a legritkább esetben derül ki.

2012. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De mi indokolja hogy te erröl felmérést készits?
2012. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem védtem senkit, csak elmondtam, hogy mi a helyzet. Ne engem utálj, nem én írom a játékszabályokat. Persze lehet hippi módon elhessegetni magunktól a gondolatot, hogy erre bármelyik férfi képes, de attól még igaz marad.

Nálunk a tűzifás 30 évig hűséges volt, de a kapuzárási nála is beütött, és lett egy nála 25 évvel fiatalabb szeretője. Előbb titokban, aztán nyíltan.

Nyilván ha az ember bebeszéli magának, hogy ez vele nem fordulhat elő, akkor az nyugtatólag hat, de attól még nem lesz közelebb az igazsághoz.

Márpedig a férfiak imádják a nőket, a szexet, a változatosságot. Néhányuk emberesen kitart a párja mellett, de néhányuk nem, győznek az ösztönök.

Ha én magam belegondolok ebbe az egészbe, akkor engem is megrémít, hogy egész életemben egy nővel fogok csak élni. Kit ne rémítene ez meg? De attól még akarok családot, gyereket. Viszont benne van, hogy egyszer már nem fogom vonzónak találni a párom, és egy másik nőbe szeretek bele. Ezt nem lehet előre megjósolni.

2012. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!