Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők/férfiak, akiket...

Azok a nők/férfiak, akiket csúfoltak az iskolai éveiben lehet esélyük normális párkapcsolatra, házasságra?

Figyelt kérdés

Nemsoká 20 leszek és még nem volt egyetlen egy párkapcsolatom se. Még általános iskolában meghalt az apukám és észre se vettem, de feljött rám 30 kg, amit persze az osztálytársak nem hagytak szó nélkül. Mindig találtak valami gúnyolni valót rajtam, a tesiórai öltözködés pedig maga a rémálom volt. A középiskola még rosszabb ráadásul ott még a tanárok se védtek meg. 12. ben úgy döntöttem, hogy lefogyok, és sikerült is úgy hogy meg se látszik, csak 1-2 stria van rajtam.

Fősulis vagyok jelenleg és úgy vettem észre hogy nem vagyok láthatatlan a pasik számára. Ráadásul most elkezdett udvarolni egy jóképű srác is, azt mondta hogy tetszem neki, de félek, hogy már a ruha alatt nem tetszenék neki. De azért megpróbálom, hátha .. :)

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

(lehet hogy más témába illik ez a kérdés, de itt normális válaszokat szoktak adni)


2012. nov. 6. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

gimiben 100 kilós debella állat voltam, kaptam is érte, de az élet visszaadta a kis köcsögnek a szemétkedéseit.


azóta lefogytam, és egy olyan párom van, aki a legfantasztikusabb ember akit kívánhatok magamnak. nincs még egy ilyen férfi a világon. nagyon szeretjük egymást, imádja a testemet-lelkemet és én is az övét.


sose parázz, csak szedj magadra egy kis önbizalmat. ne éreztesd a fiúval, hogy hálás vagy neki, hogy egyáltalán rád nézett, ne ragadj le az első szembejövőnél. élvezd, h flörtölhetsz, bulizhatsz.

2012. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Húú, engem általánosban állandóan cikiztek, beszólogattak, volt, aki fizikailag is bántott (fura, hogy akkor nem gondoltam, hogy ez mennyire megalázó és elítélendő dolog, szomorú, hogy egy gyereknek ez normális, és hogy a tanári kar le se sz@rta), de most egy 3 éves, komoly, harmonikus kapcsolatom van, és nagyon szeretjük egymást. Pedig nekem is van ám striám, sőt, jó pár plusz kiló is.
2012. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! olyan jó olvasni, hogy mindenkinek rendbe jött az élete, boldog :)) maradjatok is azok!!
2012. nov. 7. 10:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Csúfolódás kérdésben nem tudok segíteni, de nyugodj meg, aki nem volt kövér, annál is előfordulhat stíria. Kamaszkorban nagyon hirtelen nyúlik meg az ember, és hiába kis vékony vki, előfordulhat, ez mind hajlam kérdése. PL. én vékony voltam végig (172 cm, 57 kg), de a melleimen lett stíria, mert azok hirtelen nagyot nőttek. Megvan még ez a 3 csík, nem múlt el.
2012. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én világ életemben kövér voltam, vagyok is, suliban ment a csúfolódás, mégis 6,5 éve van párom. :)

23/L

2012. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ha baj van valameik testrészeddel akkor ott a plasztika de nem az a helyes ha egyből odaadod neki magad minél jobban megszeret annál jobban fogsz neki máshol... is tetszeni!
2012. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!