Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/Barátnők, akiknek...

Feleségek/Barátnők, akiknek külföldön dolgozik a párotok! Milyen időközönként beszéltek a külföldön dolgozó párotokkal?

Figyelt kérdés
Én eddig minden nap beszéltem a párommal telefonon,de a mai beszélgetésnél ő arra próbált rávenni,hogy elég lenne,ha csak mondjuk 2 naponta dumálnánk hiszen úgysem történik semmi és van úgy,hogy tényleg csak a semmiről beszélünk :D .Igaza van amúgy ,tudom...

2012. nov. 7. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az mar egy jo dolog, hogy belatod, hogy ez igy nem jo:)

Mi facebookon beszelunk szinte egesz nap, de van hogy 3-4-6 oraig nincs semmi, mert a baratom melozik, filmet nez stb. Ugy igazabol este beszelunk 1-2orat, de akkor is jatszik, olvasgat, en szinten.

De megertem, hogy hianyzik a beszelgetes, neha en is ki tudtam/tudok azon akadni, hogy meg ha idoben sokat is beszelunk, neha egyaltalan nem minosegi, es igy hianyerzet marad bennem.

Tudom, hogy nem konnyu idot szakitani ra, de olvass, nezz filmet, es azt is megbeszelhetitek, hogy milyen volt, vagy ha jol ertem van gyerek is, elmondhatod, hogy ezt es ezt csinalta/mondta ma stb.

Aztan elkoszonesnel annyit mondasz, hogy alig varod, hogy egyutt aludhassatok (ez pozitivabb, mint a ''rossz nelkuled aludni''), es leteszitek:)

Gondolom mig egyutt voltatok sem beszelgettetek sokat, csak most fizikai erintkezes hijan jobban feltunik.

Kitartas!:)

2012. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Napi 2x reggelés este
2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!