Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Valaki próbáljon...

Mit tehetnék? Valaki próbáljon segíteni.

Figyelt kérdés

A barátnőm szülei nem engednek be a házukba,mert szerintük rossz hatással vagyok a lányukra,nem vagyok hozzá méltó stb..

A lány nagyon szép és intelligens,én se vagyok hülye hiszen elég erős gimibe járok,de a kinézetem nem éppen az a gentleman.Szerintem a melír hajam(elöl-hátul felzselézve)okoz náluk megbotránkozást,mert semmi test ékszerem nincs,sőt még arról a rohadt cigarettáról is lemondtam a lány kedvéért!

De a szülei kedvéért a hajamat nem fogom visszafesteni és a bőrdzsekit sem fogom levenni és a gatyámat sem fogom a mellemig feltolni...

Próbáltam velük egyszer beszélni,de mind hiába,a barátnőm sem tud mit kezdeni a helyzettel.

A lényeg az az,hogy el vagyok tiltva tőle,nem mehetek hozzá,nem engedik el hozzám egyfolytában féltik tőlem.

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy múlt héten elmentem a szüleihez és a szemükbe mondtam,hogy mi alapján döntik el,hogy ki jó a lányuknak és ki nem,meg,hogy külső alapján ítélni eléggé szánalom ilyen korban.hát ezzel az apja kivágott!(volt bennem egy kis alkohol)-nem vagyok alkesz csak ki voltam idegileg..

Na itt tartunk most.

A lányt szeretem és nem akarom elveszíteni,eddig mindent megadtam neki amit tudtam és megvédtem,de most már kezd nagyon elfajulni a helyzet.

A barátnőm azt mondta,hogy nem bírja az otthoni konfliktusokat ezért jobb lenne,hogyha egy ideig nem találkoznánk!Hátha az idő mindent megold alapon..

Most itt ülök otthon,várom a csajom hívását,közben regiztem ezen a honlapon és feltettem egy kérdést,remélem vannak itt olyan egyének akik képesek valamiféle kézenfekvő megoldással elődrukkolni.

egyébként én 17 vagyok,a lány 16


2009. aug. 12. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Megértem a kislány édesapját.A bőrdzseki,melírozott,zselézett haj sem kelti egy megbízható férfi benyomását,de ha még ittál is,akkor végképp nem találhattak a lányukhoz valónak.Bár még nem vagy férfi a 17 éveddel.Ha valóban szereted a lányt,viselj rendes hajat,és ne igyál.
2009. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem fontos a külső, megváltoztatni sem nagy áldozat.
2009. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Attól tartok a leányzó sem kedvel téged annyira mint előtted mutatta, csak szerintem nem meri megmondani és a szüleit használja. Egy szerelmes sem kér a szüleivel levő konfliktusok miatt szünetet. Várjad a leányzó hívását, de te ne hívd. Meglátjuk mi lesz. Gyanítom, nem keres majd egyhamar. Remélem nincs igazam...
2009. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj utolsó hozzászóló, nem értek egyet.

Velem olyan szinten balhéztak a szüleim az egyik barátom miatt, hogy az elviselhetetlen.

A több órás vita végére én akkor úgy éreztem, bármit csak ezt ne.


Sajnos nem volt jó ötlet, ittasan elmenni hozzájuk.

Szerintem egy kicsit diplomatikusnak kellene lenned.

Próbálj meg kibékülni velük, a szerelmed kedvéért, és öltözz egy kicsit konszolidáltabban.

Ha megismernek, úgyis megkedvelnek majd. Akkor pedig akár hupililára is festheted a hajad, azt is elfogadják.

2009. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
kérdezd meg tőlük hogy mi a bajuk veled és próbálj emg azon változtani
2009. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én msot azt csinálnám a helyedbe, hogy felöltöznék gentleman-nek, vinnék egy üveg bort a papucinak, eg ycsokor virágot a maminak, aztán bocsánatot kérnék hogy "megsértettem őkegyelmüket" XD jó bocsi ez így hülyén hangzik. De valami ilyesmi nem ártana. Ha elmész és nem enged be a papi, mondd hogy nem a csajhoz jöttél hanem hozzá. leesik az álla :D


aztán hátha jól eldumálnál velük, megmutatnád intelligens valódat, aztán hátha bevágódsz valahogy. De ha nem sikerül a beszélgetés, ne add fel.


bírjátok ki valahogy. A távolság nem tönkreteszi, hanem megerősíti, de csak az IGAZ szerelmet.


sok sikert.

2009. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehettél túl bizalomgerjesztő,ahogy félig letölt gatyában,bőrdzsekiben,melírozott hajjal,ittasan beálltál az ajtóba,hogy kell a lány.Te a szülők réme vagy,bocs,hogy ilyen nyersen fogalmazok.Igazuk van a többieknek,muszáj lesz változtatnod a külsődön,mert így arra sem kapsz esélyt,hogy megismerjenek.Tudom,hogy nem akarsz ekkora áldozatot hozni,de amig kiskorúval randizol,addig nem csak az ő fejét kell elcsavarnod,hanem a szülőkét is!!!
2009. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb,amit ezek után tehetsz (az,hogy ittas állapotban mentél oda,valóban elég kiábrándító,és erre nincs magyarázat,kifogás(!),dehát ami megtörtént az megtörtént),szóval a legjobb amit tehetsz,hogy még egyszer elmész és a következőképpen próbálsz meg a szüleivel beszélni(jó ha a partnered tud róla és ő is ott van): elmondod,hogy te nagyon szereted a lányukat és vigyázol rá,elnézést kérsz a múltkori viselkedésedért és elmondod nekik ŐSZINTÉN hogy téged bánt,hogy külső alapján ítélnek meg(úgy elmondod,ahogy itt is leírtad)persze mindent csak finoman,intelligensen,hogy ne keltsd azt a benyomást hogy őket hibáztatod vagy hogy te mennyire meg vagy sértve általuk-esetleg kérezd meg,mint tudnál változtatni.Az,hogyha valóban egy kedves fiú vagy(és eltekintünk az ittas storytól)butaság volt részükről külső alapján ítélni,ez igaz,hiszen még csak 17 éves vagy,ebben a korban még fontosak az irányzatok,amiket úgyis kinősz majd-de ha úgy látod,csak ez az akadály,akkor ha annyira fontos az a lány fontosabb kell hogy legyen a külsődnél is...esetleg megtarthatod a stílusodat,de minden stílusba lehet eleganciát vinni(a tiédbe is,bár csak sejtem,hogy mit képviselsz) remélem segítettem.Sok sikert és csak megfontoltan.

20/L

2009. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi jutott eszembe rólad? A Grease című film. Sandy az a tipikus jókislány külsejű csaj,Danny pedig a bőrdzsekis rossz fiú. :) Egy stílust képviselt,de rájött,hogy a lánynak nem ez kell és mert változtatni.Felvette azt a "szvettert" !!!:) Az más kérdés,hogy a csaj is eszerint a logika szerint gondolkodott és átment dögösbe. :))
2009. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Miért veszítse el az egyéniségét, a személyiségét, azért mert anyuci meg apuci azt hiszi, hogy ha öltönybe bújik és virágot visz, attól ő más ember lesz?! A lány így szeretni vagy kedvelni fogja? A barátnője azért szeretett bele, mert ő olyan, amilyen. Mert bőrdzsekiben jár, mert úgy hordja a haját ahogy, mert feltehetőleg kedves, okos és figyelmes... Ha levetné és átváltozna jó kisfiúvá a személyisége ugyan az maradna ami, és ezt a szülők pontosan tudják.Nem vagyok benne biztos, hogy azért ítélnek el, mert úgy öltözöl ahogy.


Kérj lehetőséget, hogy helyre hozd a hibáidat. Beszélj a barátnőddel, és mondd meg neki, hogy próbáljon meg összehozni a szüleivel egy közös találkozót. Csak kérj esélyt rá, hogy szólhass saját magadért pár jó szót. Ha összejön hitesd el velük, hogy nem vagy rossz ember, és tényleg szereted a lányukat.Mondd el nekik, hogy az amit hordasz és ahogy hordod nem azt tükrözi, hogy rossz ember vagy, hanem azt hogy így szereted jól érezni magad a bőrödben. (Egyébként itt hozzá tenném, hogy nem hiszem el, hogy a kedves apuka anno nem vett fel farmer vagy bőrdzsekit, vagy a kedves anyuka nem dauer-oltatta be legalább egyszer a haját, mert épp az volt a menő) Ezt szépen fel lehet vezetni, hogy most ez a divat és haladsz a korral és nem akarsz a kis szerencsétlen "kockásinges, hosentrogeres, répaszáru farmergyás" srác lenni a lányuk szemében. Hiszen akkor rád sem nézett volna valószínűleg. Mondd el, hogy hova jársz iskolába, hogy mi az erősséged, miben vagy jó és miért érdemled meg azt a lányt. Kérj egy esélyt, hogy randizhass vele, ha eleinte csak x órát, x helyen. Kompromisszumokat kell kötni, hogy belopd magad a szívükbe. Ajánld fel, hogy készségesen úgy tesztek ahogy mondják, de adják meg az esélyt, hogy vele lehess, mert így nem csak téged, de a saját lányukat is kínozzák, ami nem emberi dolog. Gyanítom egyébként, hogy apu-anyu úgy gondolja, hogy nem veled van kimondottan a baj, hanem azzal, hogy a lány pasizik, minthogy megalapozza a jövőjét valamelyik jó suliban. Szerintem csak attól tartanak, hogy elcsavarod a fejét, és nem fog jól tanulni. egyezzetek meg, hogy csak tanulás után találkoztok, csak (ha kell, bár nem hiszem) felügyelet mellett ilyesmi. A lényeg, hogy legyél hajlandó a kompromisszumra, de az egyéniségeden senkinek és semminek a kedvéért ne változtass, mert az már csak egy álarc lenne rajtad. Ha nem jön össze a találkozó, ne add fel, ostromoljátok őket, ha még úgy sem, akkor nézz más lány után tényleg, talán jobb lesz úgy...


remélem sikerül összehozni valamit

23/L

2009. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!