Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kérdezgeti...

Szerintetek miért kérdezgeti ezt állandóan apa? Felnőttek ti mit gondoltok hogy miért, és ti is kérdezgettétek ennyi idősen a lányotokat?

Figyelt kérdés
12 vagyok, 6-ikos. apa állandóan kérdezgeti, hogy van már-e fiúm vagy van-e aki tetszik. én persze ilyenkor rávágom hogy nincsen. nagyon idegesítő tud lenni. mindig azt mondja hogy nekem mindent elmondhatsz...persze tudom hogy ilyenor ki kéne árni neki a szívem...de akkor is, inkább anyához fordulnék! :/ egyébként meg igen, tetszik valaki a suliból,de semmi több. egyébként meg azt is mondta, hoyg nembaj úgyis látom én rajtad ha szerelmes vagy...és mostanában meg egyre többször kérdezgeti. egyébként meg az a fiú aki tetszik, mentem apával az utcán, és ő meg jött a barátjával és köszöntek. utánna apa elkezdett kérdezgetni...szerintem rájött hogy itt valami nem stimmel! :/ szerintetek egyébként miért kérdezgeti? :O

2012. nov. 8. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerüen aggodik. most kezdtél el érni most probálgatod a szárnyaid és minden uj és hajlamos az ember ilyenkor hülyeségeket is kérdezni.mond meg neki nyiltan h vele nem tudsz erröl beszélni ennyi. föleg ha szeretitek egymást.örülj neki hogy érdeklödik. az én apám csak akkor beszélt velem ha le kellett ugatni valamiért. sose kérdezett az életemröl. ha szeret az apád akkor becsüld meg én ezt sose éltem át.
2012. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
bocs hüyleségeket csinálni XDDD és ettöl akar megvédeni.
2012. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert nem szeretne egyik nap egy ilyen híre haza jönni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az apukák is kíváncsiak. A másik ok, hogy nagyon félt téged. Ha őszinte vagy hozzá és elmondasz neki mindent, biztos lehetsz benne, hogy segíteni is tud neked. :))))
2012. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudod mekkora szerencséd van. Vigyázni akar rád, szeretne az életed része lenni. Bárcsak tőlem is megkérdezhetné még az apukám, hogy mi nyomja a szívemet, de sajnos már nincs velem:( Becsüld meg. És mondj el neki néha dolgokat, mert egy idő után már nem fogja megkérdezni, pedig akkor már szeretnéd.
2012. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokszor faggattak szüleim. De leginkább apum. De én el is mondtam neki, ha volt valami és utána le nyugodott nem szekált. :) De hát 12 évesen mit semmit nem tudtam a szerelemről..hisz még tojáshéj volt a valagamon. :)

Inkább tanultam mint fiúztam és jobban is jártam!!

2012. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy apa mindig félti a lányát. Tudja milyenek a fiúk/férfiak és a lánya neki szent és sérthetetlen. Csak nem akarja, hogy bajod essen, hiszen még nagyon kis fitalka vagy és a szerelmet is "gyakorolni" kell:))) Rengeteg csalódás is van előtted még sajnos és manapság ebben a felgyorsult világban a fiúk sem azok a klasszikus udvarlók, sokszor kihasználják a lányokat és apukád ezt nyilván nem akarja neked. Szerintem neki is elmondhatod, ő is tud hasznos tanácsokat adni neked férfi szemmel. Annó nekem is ilyen volt apukám:)))
2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, vele is nyugodtan beszélhetsz. Úgy tűnik, részt szeretne venni az életedben, és tudatni akarja veled, hogy nem ciki előtte ilyenekről beszélni.


Én pl. mindent apukámmal beszéltem és beszélek meg a mai napig. :)

2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben engem is kérdezgetett. Tényleg örüoj neki. Nem csak anyukáddal jó, ha tudsz ilyesmiről beszélni. Hisz apukád is férfiból van, mint a leendő pasijaid. :-)
2012. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) egyébként nem fiúzom, és nem is akarok. Jelenleg én is a tanuláson vagyok,de nagyon, hisz januárban gimimbe felvételizek. csak annyi hogy szerintem van egy helyes egy fiú. és át lehet igazatok van meg kéne osztanom ezt az apukámmal! :)és részvétem az apukád halálában! :'(
2012. nov. 9. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!