Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legidegesítőbb szokásaik...

Mik a legidegesítőbb szokásaik párotoknak, gyerekeiteknek, nektek?

Figyelt kérdés
Nálunk a férjem csak ledobja a ruhájait a földre munka után ott hagyja,a használt fültisztítókat a mosógépen "felejti", a nagylányom este fürdésnél a levetett ruhájait kifordítva, akár 2-3 ruhadarabot is egyben bedobja a mosnivaló kosár mellé.. annyiszor kértem őket, hogy legalább ha nem is fordítsák ki, de legalább a fürdőbe vigyék, de semmi reakció, pár nap alatt visszatér minden..én a kicsi 2 hónapos ikrekkel vagyok itthon egész nap segítség nélkül, ezért bosszant. Nektek sikerült rávenni őket, hogy változtassanak? Milyen "módszerrel" ???
2012. nov. 9. 11:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
55%

Én azt utálom, ha mosás után becsukja a mosógép ajtaját, én jobban szeretem, ha ki tud száradni, ellenkező esetben bebüdösödik.

A másik gond, hogy a párom is széthagyja a szennyesét.

Van egy kölyökkutyánk és egy macskánk, ők éjjel az előtérben/konyhában alszanak, reggel alom körül söprés, kutyapelenka csere, felmosás, ilyesmi (4 hónapos és bepisil a kutya). Plusz kutyussal gyors reggeli séta.

Amíg felmosok és söprök, a konyhában, párom nem tud reggelit csinálni magának, ezért néha pofákat vág. Ezt utálom a legjobban.



28/n

2012. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%

szerencsére ilyen problémám nincs,maximuma zoknit teszi be kiforditva,de ő baja,akkor kiforditva mosom,száritom,el ő pakolja úgyis,szenved vele egyben...


Egyetlen idegesitő szokása hogy hülyeségen,apróságon túlstresszeli magát,és ez kihat a mindennapokra,amin meg lenne idegeskednivaló,azt minden gond és idegeskedés nélkül megoldja.

2012. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Nemrég költöztünk össze, és amióta együtt élünk, a barátom teljesen kifordult magából. Ùgy eszik mint egy disznó, csámcsog, böfög, egyáltalán nem kultúrálja magát. A büdös zokniját az orrom alá nyomja, hogy szagoljam már meg, hogy milyen büdös. Nem is értem! Nem mintha én valami nem tudom kicsoda lennék, de azért könyörgöm. Ki is ábrándultam.
2012. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%

Én legjobban akkor vagyok dühös,ha egy ruhára képes ráülni.

Leveszi mondjuk a felsőjét mert melege van ,és ráteszi a szék háttámlájára lecsúszik Ő meg ráül,és nem zavarja ,vagy észre sem veszi.

2012. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
Sok mindenben idegesit, de a legjobban, hogy nem hajtja le a WC ülõkét és nyitva hagyja a fürdõszobaajtót. A ruháit az étkezõasztalra rakja le este, a zoknikat a fotelba dobálja.Amikor mosok fel, akkor akar valamit a konyhában.Az asztalteritõt állandóan leeszi, az ingét lecsöpögteti, de nem akar maga elé kötni semmit sem. Beleüti olyanba az orrát,ami az én dolgom lenne. Rettentõen komplikál. Na és a legnagyobb baja,hogy nem ismeri el a hibáit stb.
2012. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nekünk nincsenek ilyen gondjaink!A párom összeszedi és össze is hajtogatja a ruháit(még ha szennyes akkor is) ha mosás van mosunk!WC ülőkés problémánk sincs!Az étkezés is normálisan zajlik!:) De szerintem ez inkább neveltetésen múlik!Szerencsére őt udvariasságra és jó modorra nevelték!
2012. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

nálunk is a ruhák a kényes pont..amit levesz az ott is marad ha kell föld,ha kell szék,ha kell ágy mindegy leveszi az ott marad. De mindig rászólok hogy rakja el,ritkán rakom el utána,hátha ez hatásos. Aztán összehajtom a ruháit a szekrénybe,utána szétgyűri az egészet,utána meg én kapom meg hogy miért gyűrött a párom ruhái.. 2 éjjeli szekrényünk van,egyik enyém másik övé,francia ágy 1-1 oldalán. Na az övén a szemét az mindig tornyosodik,szintén beválik hogy rászólok hogy dobja ki. De tényleg bármi elfogy azt odaraktározza nagyon szép látvány.

Ezenkívűl nem lehet okom panaszra,ezek tényleg csak tipikus pasis dolgok,amúgy nagyon rendes,segít a háztartásban rengeteget nekem.:) Nagyon jó ember!!

2012. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
71%
Meg vagyok nyugtatva. A válaszok szerint, nem csak én hajigálom szerteszét a dolgaim.:)))))) Olyan isteni látvány, egy félig földre lógó pulcsi, póló, össze gyűrt zokni, stb.:)))))
2012. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Zuhanyozás után a párom a nedves törölközőjét rendszeresen az ágyra hajítja, ahelyett, hogy kiterítené száradni.

Annyira mondjuk nem zavar, mert az övé, ha bebüdösödik, nem én szívok miatta (mindketten a saját cuccainkat mossuk).

Figyelmeztetni úgy szoktam, hogy ha meglátom, már röpül is egyenesen a fejéra, amit nem szokott annyira élvezni :D

2012. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a ferjem tisztasag manias. Egyre rosszabb. Az egesz lakasban patika rend van. De ezert o nem tesz semmit, hanem vegighuzza a kezet a butoron es megkerdezi, itt mikor toroltel port. Ettol tudnek robbanni.

Amig apuval es tesommal eltem, ok is a szennyeskosar melle dobtak a ruhakat. De bevezettem, h ami nem volt a kosarban, otthagytam es nem mostam ki. Lassan megtanultak a rendet.

2012. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!