Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ahol ott él a szülő a...

Van ahol ott él a szülő a lányuk nyakán?

Figyelt kérdés

Mi nálunk így van, nálunk lakik mamán, és miatta állandóan csendbe kell leni.Anyukámmal mostohán bánik ,itthon sokat dolgozik anyukám a mezőgazdaságban, és mamán, meg állandóan bántja. Ő miatta váltak el a szüleim is. Itthon ,mamán semmit , szó szerint semmit nem csinál, bántsa anyukámat szavakkal.

Ha anyukám, hordja a tejet a faluban nagy tételben és van olyan amikor rengeteg kel, és akkor később jön akkor B@szni volt, és mondja neki. Anyukám mint valami bárány tűri.

Amikor anyának segítek akkor nincs ilyen, b@szánsmánia. Csak hát középiskolás lettem és tanulok így nincs sok idő.

Meghalt a nagybátyám pár hónapja ,egy utolsó alkoholista volt, mamám mindig őt dicséri anyukámat meg bántja, anyukám pedig napi 14 órát dolgozik. Én is szoktam vele, neki ez semmi munka.

De ha anya testvére még régebben 3 hétig részeg volt az is jó.

Anyukám nem mosogat el, leordítja, hogy miért nem, meg mindent a fejéhez vág, pedig anya kint az állatoknál rengeteget dolgozik. Ezért anyám olyanokat csinál, hogy én etetem meg a marhákat, 15 éves létemre.

A másik ,hogy anyukám mellől nem tudok mozdulni, mert dolgoznom ,kell ,hogy anyukám tudjon takarítani ,mert jön mama a 15 órási vonatta aztán ugat. Munkahelyre jár. Így nem tudok el járni szórakozni, mert dolgoznom és tanulnom kell. Anyukán mamám miat nagyon idegbolond, kis hiba miatt már velem is ordítozik nagyon terjed ez nálunk. Mamám anyukámat ordítja, anya tűr , majd anya velem ordít egy kis hiba miatt. Ilyenkor a belem egybe van már ,mert félek ,hogy megint mit talál ki ellenem.

Elég rossz az élet. Anyukám most is mondja ,hogy várja ,hogy megdögöljön.


Tudtok még ilyen helyzetet?

Mi a teendő?



Mit csináljak?



15F


2012. nov. 10. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát bizony én kib.nám a kedves mamát a f-ba, aztán ugasson ,akinek akar. Már bocs.
2012. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Anyám nem dobja ki nyuszi lelke van.
2012. nov. 10. 10:07
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Semmit. Ez nem a te problémád. Majd a te házadban rendezkedhetsz.
2012. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja ,csak annyira ideges vagyok, anyám saját házában lakik mamán, aki kicsinál minket idegileg, anyám meg erre engem piszkál.
2012. nov. 10. 10:10
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Kedves második válaszoló, ez pont nem az az eset, amikor a tinédzsert kelljen leugatni, hogy hol rendezkedjen. Nehogy ő legyen már a hibás, amiért kinyitja a száját egy olyan helyzetben, ami a saját anyjának se jó, tulajdonképpen senkinek se jó. Nem rendezkedik, hanem panaszkodik, azt se otthon, hanem itt, de úgy látszik, sehol se hallgatják meg.
2012. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

mond meg a kedves mamának hogy fogja be a pofáját, a te anyáddal így nem beszélhet


de komolyan, így szó szerint, talán visszavesz az arcából

egy ilyen undorító, gonosz vén banya talán még azt is megérdemelné hogy valaki szájonvágja

2012. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Lehet,hogy van valami,ami miatt tűrnie kell a mamádat!

Amiről neked nem számoltak be.

2012. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
De, ez éppen az az eset, amikor a tinédzsert le kell oltani. Ha az anyja nem mondta meg neki az okokat, akkor annak is megvan a maga oka. Majd ha a kedves tinédzser a saját lábára áll, akkor majd megtudja, hogy vannak az életben olyan dolgok, amelyekbe nincs beleszólásunk, és tűrni kell.
2012. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az egész úgy volt ,hogy mamám amikor anyám 18 éves volt, kidobta a háztól elzavarta, utána mamám,apám hozzáment anyámhoz, és akkor apám idehozatta mamámat. Anyám és apám nagyon jó párost alkottak dolgoztak rengeteget, traktorokat vettek, földeket , teheneket stb. De hát mamám apámat elhódította és elkényeztette, hogy ő ne dolgozzon, Apámé lett ,a több 100 hektár föld, anyámé meg az állatok.

Ja és azt el is felejtettem mondani, anyám apja most egy pár napja találkoztam vele életemben 4-szer. nagybátyám temetésén. Apa az apját meg kinyírta. Apám anyja most rákos, 11 éve volt rákos akkor kigyógyult.


Szerintetek el menyek orvoshoz? Vagy mit tegyek?

2012. nov. 10. 10:26
 10/23 intrepid ***** válasza:
68%
Egyszer, amikor kettesben lesztek, szedd össze a gondolataidat, és küldjed el a jó ***** édesanyjába a vén kanárit, mondd meg neki, ha nem tetszik a ti életetek, akkor el lehet tolni a biciklit máshova, és ott ugatni, nem pedig mások életét szétqrni.
2012. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!