Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ahol ott él a szülő a...

Van ahol ott él a szülő a lányuk nyakán?

Figyelt kérdés

Mi nálunk így van, nálunk lakik mamán, és miatta állandóan csendbe kell leni.Anyukámmal mostohán bánik ,itthon sokat dolgozik anyukám a mezőgazdaságban, és mamán, meg állandóan bántja. Ő miatta váltak el a szüleim is. Itthon ,mamán semmit , szó szerint semmit nem csinál, bántsa anyukámat szavakkal.

Ha anyukám, hordja a tejet a faluban nagy tételben és van olyan amikor rengeteg kel, és akkor később jön akkor B@szni volt, és mondja neki. Anyukám mint valami bárány tűri.

Amikor anyának segítek akkor nincs ilyen, b@szánsmánia. Csak hát középiskolás lettem és tanulok így nincs sok idő.

Meghalt a nagybátyám pár hónapja ,egy utolsó alkoholista volt, mamám mindig őt dicséri anyukámat meg bántja, anyukám pedig napi 14 órát dolgozik. Én is szoktam vele, neki ez semmi munka.

De ha anya testvére még régebben 3 hétig részeg volt az is jó.

Anyukám nem mosogat el, leordítja, hogy miért nem, meg mindent a fejéhez vág, pedig anya kint az állatoknál rengeteget dolgozik. Ezért anyám olyanokat csinál, hogy én etetem meg a marhákat, 15 éves létemre.

A másik ,hogy anyukám mellől nem tudok mozdulni, mert dolgoznom ,kell ,hogy anyukám tudjon takarítani ,mert jön mama a 15 órási vonatta aztán ugat. Munkahelyre jár. Így nem tudok el járni szórakozni, mert dolgoznom és tanulnom kell. Anyukán mamám miat nagyon idegbolond, kis hiba miatt már velem is ordítozik nagyon terjed ez nálunk. Mamám anyukámat ordítja, anya tűr , majd anya velem ordít egy kis hiba miatt. Ilyenkor a belem egybe van már ,mert félek ,hogy megint mit talál ki ellenem.

Elég rossz az élet. Anyukám most is mondja ,hogy várja ,hogy megdögöljön.


Tudtok még ilyen helyzetet?

Mi a teendő?



Mit csináljak?



15F


2012. nov. 10. 09:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolsó


Nem ez a mamám nem rákos ,hanem a másik, mamám, több mint 18 éve anyámnál lakik, mert apám idehozatta.

Úgy volt ,hogy mamám elvált élt egy másik embernél , anyám is ott velük, majd mikor 18 éves lett anyám kidobta az utcára, apa meg anya utána összeházasodott. Utána mamámat is kidobta a pasija, így apám mondta ,hogy hozzuk ide. Aztán anyám meg apám elváltak, így apa átköltözött a szomszédba. Nem mondom pénzünk is van ,de 15 éves létemre én is dolgozok ,keményen másra nincs idő. Eddig soha nem voltam bulizni szórakozni.

Apám meg egy kis putri lakásban él ,pedig van neki több mint 100 hektár földje kb 100 millió Forint értékben.

Elég rossz az élet, 15 évesen már megtanultam mi a munka, meg a tanulás, most én vagyok a legjobb tanuló a mostani osztályomból. Anyukám már egy 3-mas miatt aggódik.

Nekem nincs testvérem, de még unokatestvérem sincs.


Jó éjszakát, már sírógörcsöm van. Nem tudom ,hogy fogok aludni.

2012. nov. 10. 21:52
 22/23 anonim ***** válasza:
Na látod, minél többet foglalkozol a kérdéssel, annál rosszabb. Most már bírj ki még egy pár évet, és utána úgyis a saját lábadra állsz.
2012. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Helyes, vagy nem helyes?


(1) Helyes hogy anyukád becsületesen dolgozik? IGEN.

(2) Helyes kiállni mellette? IGEN.

(3) Az igazság mellett határozottan ki kell állni? IGEN.

(4) A fejére olvashatod a lusta, alaptalanul vádaskodó nagymamának amit tesz? IGEN.


Ami hatással lehet még a vén szatyorra, ha azt mondod "Ezért a pokolra fog kerülni!" vagy "Ezért a rengeteg igazságtalanságért nagyon megbünteti az Isten!" - Ha szerencséd van, vallásos, és ez eredményes lehet.


Rajta, lassan felnősz, itt az idő kiállni magadért, és anyukádért! Mindkettőtöknek jobb lesz.


És NE HAGYD MAGAD!

2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!