Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ahol ott él a szülő a...

Van ahol ott él a szülő a lányuk nyakán?

Figyelt kérdés

Mi nálunk így van, nálunk lakik mamán, és miatta állandóan csendbe kell leni.Anyukámmal mostohán bánik ,itthon sokat dolgozik anyukám a mezőgazdaságban, és mamán, meg állandóan bántja. Ő miatta váltak el a szüleim is. Itthon ,mamán semmit , szó szerint semmit nem csinál, bántsa anyukámat szavakkal.

Ha anyukám, hordja a tejet a faluban nagy tételben és van olyan amikor rengeteg kel, és akkor később jön akkor B@szni volt, és mondja neki. Anyukám mint valami bárány tűri.

Amikor anyának segítek akkor nincs ilyen, b@szánsmánia. Csak hát középiskolás lettem és tanulok így nincs sok idő.

Meghalt a nagybátyám pár hónapja ,egy utolsó alkoholista volt, mamám mindig őt dicséri anyukámat meg bántja, anyukám pedig napi 14 órát dolgozik. Én is szoktam vele, neki ez semmi munka.

De ha anya testvére még régebben 3 hétig részeg volt az is jó.

Anyukám nem mosogat el, leordítja, hogy miért nem, meg mindent a fejéhez vág, pedig anya kint az állatoknál rengeteget dolgozik. Ezért anyám olyanokat csinál, hogy én etetem meg a marhákat, 15 éves létemre.

A másik ,hogy anyukám mellől nem tudok mozdulni, mert dolgoznom ,kell ,hogy anyukám tudjon takarítani ,mert jön mama a 15 órási vonatta aztán ugat. Munkahelyre jár. Így nem tudok el járni szórakozni, mert dolgoznom és tanulnom kell. Anyukán mamám miat nagyon idegbolond, kis hiba miatt már velem is ordítozik nagyon terjed ez nálunk. Mamám anyukámat ordítja, anya tűr , majd anya velem ordít egy kis hiba miatt. Ilyenkor a belem egybe van már ,mert félek ,hogy megint mit talál ki ellenem.

Elég rossz az élet. Anyukám most is mondja ,hogy várja ,hogy megdögöljön.


Tudtok még ilyen helyzetet?

Mi a teendő?



Mit csináljak?



15F


2012. nov. 10. 09:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Dragam most te vagy a ferfi a haznal es szolj ra mamadra .,hogy anyad mar nem gyerek es nem o tartja el anyadat hanem ti ot es maradjon kussban es ne fonokoskodjon ott vagy ha nem tetszik a rendszer akkor menjen oregek hazaba...szolj ra nyugotan ,hogy allitson magan ki nem sz--:a le ,hogy mennyi idos ha igy viselkedik a ven banya.Ne ertsetek felre tisztelen az oregeket csak van egy ket ilyen kivetel akik vensegukre megkeseritik a korulottuk levok eletet.
2012. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%
"Anyukám most is mondja ,hogy várja ,hogy megdögöljön. ". Gratulálok edesanyadnak. Felnőtt ember, ha valami nem tetszik szóljon, oldja meg, de más halálát kívánni.... Pláne a saját anyjaet....
2012. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Tipikus régi emberek, anyuci megszülte és felnevelte ezért a lánynak jelen esetben anyukádnak hálásnak kell lennie és örökre elviselni, meg kötelessége ellátni. Az emberek önzőek, nem látják be, hogy nem a gyerek kérte, hogy d.ugjanak egy jót majd megszüljék, nem tartozik semmivel, mindenki maga vállalta. Anyukád így lett nevelve, valószínű gyerekként is csak a szidást kapta és viseli tovább a kifogás meg: jaj de hát az anyám. Ami jelen esetben kb. semmit nem ér.

Te nem tudsz csinálni semmit, anyukád meg nem is akar, míg él a kedves mami így lesz, a többi meg várja a Nagy Úr segítségét, ami persze soha nem jön el, így lesz egy nőnek nyomorúságos egyetlen élete.

2012. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

ma 10:35


saját anyja, igen a saját stimmel, az ilyet meg anyának nem nevezném.

2012. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem mikor nincs ott az anyukád akkor fenyítsd be a mamád. Mármint komolyan. Félnie kéne tőled, a vén trotty testével úgyse tudná megvédeni magát ha bántanád (DE NEM BÁNTOD, csak úgy érezze, hogy nem tehet meg akármit).
2012. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Aha, es ilyenkor az a normalis, ha az anyja halálát kívánja az ember, nem pedig az, hogy megoldja a helyzetet. Okos, nagyon okos
2012. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Látszik semmit nem tudsz a nehéz életekről, menjél oda és próbáld meg az ilyennel megbeszélni, aztán szóljál ha sikerült aztán látogasd meg az én anyámat is. Okos, nagyon okos.
2012. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is sokszor a gyerekeim állították le anyámat..mert én nem tudtam! Gyerekként kezel a mai napig is. Nem lakunk együtt szerencsére..

Állj oda határozottan a mamád elé, és mond el, neked Ő az ANYád, és nem engeded, hogy többet bántsa.Mert nincs joga hozzá..El lehet költözni, mert abba a házba anyád, és nem ő az úr. Légy férfi! Időseket tisztelni kell, de csak akkor, ha megérdemlik...

Légy bátor, határozott, és ne ijedj meg tőle !

2012. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

a kérdező 15éves léttére dolgozik, hogy el tudják tartani a vén szivart


innentől kezdve akár övé a ház, akár nem, joga van beleszólni a dolgokba


akár még a pics@ba is elküldheti a vén szatyort ha bántja az édesanyját


ne szóljátok már le a gyereket, 15 évesen tanul, dolgozik és emellett csak az anyját védi

2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem hogy értem.

A banya rákos volt ,leépült tehát hozzátok költözött hogy felügyeljétek.Hány éves most?

Lehet anyád nem akar vele összeveszni mert úgysincs sok ideje.


Egyébként az biztos hogy türelmesek vagytok.Én már rég beadtam volna egy otthonba hogyha ilyen.

Anyának nem lehet nevezni a vén boszorkányt annyi szent.

2012. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!