Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az apukám kapott egy üdülési csekket és anyukámmal tervezgetik hova menjenek.A mi családunk olyan hogy sose megyünk szinte sehova mindig csak a munka és nincs sok kikapcsolódás csak egy évbe egyszer amikor nyaralni megyünk a Balcsihoz. Én viszont olyan vagyok hogy nagyon szeretek kirándulni együtt lenni a szüleimmel és nem szeretem egész nap azt hallgatni hogy hogy jövünk ki anyagilag... Megértem hogy a szüleimnek is nagyon kell KETTESBEN kikapcsolódni. Viszont nagyon-nagyon szeretnék velük menni. Valószínűleg csak zavarnék ott. Annyira fáj a szívem hogy nem mehetek velük. Ésszel tudom hogy nem megyek de nagyon-nagyon szeretném. Szinte sírni tudnék annyira el vagyok keseredve. Lehet hogy hülyén hangzik ez az egész és tudom hogy nem jól cselekszem...:\'(
2009. aug. 13. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd őket most az egyszer kettesben! Látom, szereted őket, ők is téged. Ha megjönnek, talán még belemennek egy pár napos balatoni kiruccanásba, ahol már te is ott lehetsz. Az is előfordulhat, hogy egy kicsit szeretnék megújítani a házasságukat és csak egymással szeretnének lenni. Add meg nekik ezt a lehetőséget, légyszíves!
2009. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy? Ne legyél önző, tényleg kell a szüleidnek, hogy kettesben legyenek. Az én szüleim évekig jártak kettesben nyaralni (apu m.helye szervezte, csak 1 hétvége volt), nem haragudtam rájuk. Felfogtam, hogy kettesben akarnak lenni 3 napig, problémamentesen.
2009. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mivel a kérdező azt írta, hogy 1 évben 1X mennek el nyaralni Balatonra ezért nincs több alkalom. Kihagyják a nyaralásból ami szerintem nem szép dolog.

Lehet lepontozni de az én véleményem az, hogyha 1X van ilyen akkor menjen a gyerek is.

A szülők pedig oldják meg egy hétvégén valamikor a saját kikapcsolódásukat.

Azért próbálj megnyugodni, kérd meg a szüleidet , hogy egy hétvégén veled is ruccanjanak el a Balcsira.

2009. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi egyszer sem megyünk el nyaralni, már kb 5 éve, mert nincs rá pénzünk. Ha anyuék eljutnak valahova, örülök hogy kettesben vannak. Engem majd elvisz a párom, és ennyi.
2009. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy elmentek !!!!!!!!!! Húzd fel a hangfalat MAX-ra, és üvöltesd a kedvenc zenéidet ! Hívd át a haverjaid, és b..szatok be !!!


JÓ szórakozást :-)


Nekem ez a véleményem, pontozzatok le nyugodtan !

2009. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy jó bulit én is azt fogom csak már menjenek nyaraljanak
2009. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek már, hogy nélküled mennek nyaralni? Nem lehet, hogy csak te képzeled, hogy kihagynak belőle? Egyáltalán mennyi idős vagy? Ha még kiskorú, akkor tényleg csúnya dolog a szüleidtől, hogy nem visznek magukkal nyaralni. Én még ilyet nem is hallottam, hogy szülők a gyerekük nélkül oldják meg az évi egy szem nyaralást. Én biztosan nem tudnék úgy kikapcsolódni a párommal, hogy tudom, hogy a gyerekem otthon szomorkodik. Vagy akkor adjanak neked pénzt arra, hogy addig nyaralni menj a barátaiddal!
2009. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehet, hogy közösen elmentek a Balcsihoz, aztán ők még valahová az üdülési csekkből kettesben?


Az nem szép dolog, ha a Balcsiból akarnak kihagyni.

De az önzőség részedről ha máshova nem engeded el őket.

2009. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!