Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal házasok! Ti jártok...

Fiatal házasok! Ti jártok külön-külön bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés

még egyetemista vagyok, 3 hónapja házasodtunk össze a párommal. Most vagyok végzős, eddig eg buliban sem voltam a szaktársaimmal. Egy hata volt egy szakbuli, ahova elmentem, és most szerdán lesz az utolsó szakestünk. Akkora baj, hogy el szeretnék menni? Párom nem tud jönni, ő dolgozik és nem tud szabadságra menni.

Mivel nem az adott városban lakunk, így egy hata is egyik lány szaktársamnál aludtam, meg valszeg most is ott maradnék. Ez akkor a nagy baj? a 3,5 év alatt egyszer sem mentem el velünk, most szeretnék. egy szakesten sem voltam még...


ti megsértődnétek, ha a párotok nélkületek menne el? vagy csak az én hülye felsogásom, hogy érezze jól magát a másik, ha én nem is tudok ott lenni?

hozzáteszem, hogy az ő munkahelyén mindig jó a hangulat, haverok közt van, én meg most végzek a gyakorlattal, és amúgy sem voltam ott olyan sokáig, hogy olyan jóban legyek a kolegákkal... mivel most költöztünk másik városba, nekem barátaim sincsenek, csak otthon ülök... suli is csak 2hetente 1X volt, annak is most lett vége..

most komolyan bunkó vagyok, ha el akarok menni?


2012. nov. 11. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont az maradt ki a kérdésedből, ami lényeges lenne: ő mondta, hogy nem tetszik neki a dolog, vagy csak te gondolod, hogy emiatt haragudni fog?
2012. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

A leírtak elolvasása után felmerül bennem egy kérdés.

Miért házasodtatok össze?

2012. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ő mondta, bocsi.
2012. nov. 11. 12:51
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Kapni fogsz rengeteg támogatást,hogy dehogy baj,neked is kell saját szórakozás és a párod bunkó,hogy ezen megsértődik,ami igaz is.De ezzel neked nem lesz jobb.A lényeg az,hogy a férjeddel ezt hogy tudod megbeszélni.Ha neki nem tetszik,akkor mindegy,hogy itt hány ember nézné el ezt neked,ha a férjed nem teszi.Állj fel a géptől és inkább vele beszélj,javíts az életeden!
2012. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

magyarázd má meg, hogy ennek mi az isten köze van a házassághoz???????

annyira bírom, mikor valaki feltesz egy kérdést, aki házas, és épp eltérő véleményen vannak a párjával, akkor mindjárt jönnek a "miért házasodtatok össze" kérdések...

nincs két egyforma ember és olyan sincs, hogy mindig mindenben egyetétenek az emberek!!!

2012. nov. 11. 12:53
 6/23 A kérdező kommentje:
nem az van, h nem enged, vagy bmi, de nem tetszik neki. és ezért kérdeztem, hogy ez az általános, hogy csak együtt mindig mindenhová, vagy másnál máshogy működik
2012. nov. 11. 12:54
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Elmennék. Elmentem pár havi együtt járás, friss házasság, és 5 év házasság után is (és még később is elfogok). Ahogy ő is elmegy. Együtt is szoktunk persze menni. De ők is szoktak pasis, mi is lányos estéket tartani. Nem feltétlenül bulizni megyünk/mennek. Vannak otthonülős, beszélgetős estéink is.

Együtt élünk 10 éve, imádom, de kell külön töltött idő is. Nem bírom ha valaki furán néz rám emiatt, azt sem ha megkérdezik, hogy nem e vagyok féltékeny.

2012. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt tudom írni, amit a 3. válaszoló is írt. A ti szempontotokból teljesen mindegy, hogy másik 100 ember mit gondol erről a helyzetről. A pároddal ketten, közösen kell dűlőre jutnotok ebben az ügyben. Kérdezd meg tőle, mi bántja ennyire, mitől fél.
2012. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Mi eljárunk külön is néha,igaz nem buliba,én a barátnőmmel szoktam csak találkozni ide oda elmenni vele,vagy csak meglátogatom.A párom néha találkozik a haverjaival,kártyáznak dumálnak,buliba egyikünk sem menne el a másik nélkül,de azért eljárunk egymás nélkül is néha.A kapcsolatunk elején nehezebben kezeltük ezt,de aztán megbeszéltük,és most azt alkalmazzuk:)
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

én nem vagyok nagy bulizós,de azért előfordult,hogy a barátnőimmel elmentünk csavarogni,és semmi gondja nem volt ezzel a férjemnek.és volt,hogy ő is elment a haverjaival pl pincebuliba. szerintem féltékeny rád és ezért nem akarja hogy elmenj bárhova is nélküle. rákérdeztél már egyébként?


és egyébként szerintem is hülyeség az,hogy ha már valaki házas,akkor nem mehetnének el egymás nélkül valahova..

2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!