Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal házasok! Ti jártok...

Fiatal házasok! Ti jártok külön-külön bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés

még egyetemista vagyok, 3 hónapja házasodtunk össze a párommal. Most vagyok végzős, eddig eg buliban sem voltam a szaktársaimmal. Egy hata volt egy szakbuli, ahova elmentem, és most szerdán lesz az utolsó szakestünk. Akkora baj, hogy el szeretnék menni? Párom nem tud jönni, ő dolgozik és nem tud szabadságra menni.

Mivel nem az adott városban lakunk, így egy hata is egyik lány szaktársamnál aludtam, meg valszeg most is ott maradnék. Ez akkor a nagy baj? a 3,5 év alatt egyszer sem mentem el velünk, most szeretnék. egy szakesten sem voltam még...


ti megsértődnétek, ha a párotok nélkületek menne el? vagy csak az én hülye felsogásom, hogy érezze jól magát a másik, ha én nem is tudok ott lenni?

hozzáteszem, hogy az ő munkahelyén mindig jó a hangulat, haverok közt van, én meg most végzek a gyakorlattal, és amúgy sem voltam ott olyan sokáig, hogy olyan jóban legyek a kolegákkal... mivel most költöztünk másik városba, nekem barátaim sincsenek, csak otthon ülök... suli is csak 2hetente 1X volt, annak is most lett vége..

most komolyan bunkó vagyok, ha el akarok menni?


2012. nov. 11. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

"magyarázd má meg, hogy ennek mi az isten köze van a házassághoz??????"


Azért mert felelőtlenség ilyen fiatalon házasodni manapság. Pláne, ha nincs is meg a bizalom és őszinteség a kapcsolatban. Tessék, te is idejössz siránkozni, ahelyett, hogy a FÉRJEDDEL beszélnéd ezt meg. Ha már most nem tudtok őszinték lenni egymáshoz, később mi lesz? Lehet nekem támadni, úgyis tudod, hogy igazam van:)

2012. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Az írásod utolsó részéből nekem az jön le, hogy el vagy zárva kicsit. Szerintem gondold át, hogy ez a férjed miatt van e? Az ő megnyilvánulásai miatt nem barátkozol, ülsz e itthon egyedül? És hogy ez tényleg jó e neked? így akarod e leélni az életed? Őszintén válaszolj (magadnak) ezekre a kérdésekre. Aztán majd meglátod. Bár nem ártott volna már a házasság előtt végiggondolnod, de még most sem késő. (nekem nagyon ez jött le a végéből, ha tévedek bocs)
2012. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

a FÉRJEM most dolgozik, és ki mondta, hogy nem fogom, vele megbeszélni????


arra voltam KÍVÁNCSI, hogy más pároknál ez hogy működik!! hogy én gondolom rosszul, hogy ez nem probléma, vagy más szerint is az!! ÉRTED????? ha nem tudod értelmezni, amit írtam, akkor ez van.

azt meg hadd döntsem már el én, hogy mi a felelőtlenség meg mi nem, és hogy milyen a mi kapcsolatunk.... nem párkapcsolati-tanácsokat kértem, meg hogy mit kezdjek a helyzettel, hanem azt, hogy ki hogy van ezzel a dologgal, ki hogy csinálja ezt a SAJÁT pájával!!!!

2012. nov. 11. 13:03
 14/23 A kérdező kommentje:
most szeptemberben költöztünk egy másik városba, ahol dolgozik, és ahol töltöttem a gyakorlatom. vannak barátaim, csak nem a közelben, így nem tudok velük bmikor találkozni. elég nyitott vagyok meg hama megtalálok a hangot bkivel, de az a baj, hogy ebben a városban nem nagyon van kivel. Innen mindenki próbál lelépni, elmenni sehova nem lehet, mert elég sok "rosszarcú" van, így mindig csak otthon vagyok. Ez nem a párom hibája.
2012. nov. 11. 13:06
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig nem érted...

Miért másokkal foglalkozol? Nem mindegy, hogy mások hogyan csinálják? Valaki így, valaki úgy.

Ha ismernéd a férjed, nem tetted volna fel ezt a kérdést. Akkor tisztában lennél vele, hogy ő hogyan viszonyul ehhez a kérdéshez. Mert csak az számít, nem más. És itt most idézhetném a fentebb írt mondataimat is.

2012. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Oks, azt nem tudtam, hogy más városba költöztök. Csak azért írtam mert van olyan ismerősöm, akire minden igaz amit leírtál a végén, de nem azért mert elköltöztek, és nem azért mert nem lenne igénye rá.
2012. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
de te meg azt értsd meg, most komolyan, hogy engem csak az érdekelt, hogy másoknál is így van-e. ennyi, kész, pont.
2012. nov. 11. 13:10
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Azt írod, hogy eddig nem jártál el a szaktársaiddal bulizni. Szerintem inkább ez fura neki, hogy miért pont most kezded.

A kérdésedre pedig: igen, mi el szoktunk járni külön is, nincs ebből probléma.

2012. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én értem. De a kérdésed részletezése alapján nagyon nem úgy tűnik, hogy szimplán csak érdeklődsz. Amiket írtál, azok alapján fingod nincs róla, hogy a férjed mit szólna hozzá. Ergo nem ismered rendesen. De mindegy:)
2012. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

Bár még nem vagyunk házasok 2 éve vagyunk eggyütt és 2 éve eggyütt is élünk. A párom szerint mindig mindenhováá eggyütt kell mennünk. Szerinteem pedig néha külön külön is elmehetnék. Egy egy csajos vagy kan estre.

Neki ez nem tetszik igy hát a kötelező szülinapos esteken stb. nem járunk sehová. Ez van.

2012. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!