Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal házasok! Ti jártok...

Fiatal házasok! Ti jártok külön-külön bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés

még egyetemista vagyok, 3 hónapja házasodtunk össze a párommal. Most vagyok végzős, eddig eg buliban sem voltam a szaktársaimmal. Egy hata volt egy szakbuli, ahova elmentem, és most szerdán lesz az utolsó szakestünk. Akkora baj, hogy el szeretnék menni? Párom nem tud jönni, ő dolgozik és nem tud szabadságra menni.

Mivel nem az adott városban lakunk, így egy hata is egyik lány szaktársamnál aludtam, meg valszeg most is ott maradnék. Ez akkor a nagy baj? a 3,5 év alatt egyszer sem mentem el velünk, most szeretnék. egy szakesten sem voltam még...


ti megsértődnétek, ha a párotok nélkületek menne el? vagy csak az én hülye felsogásom, hogy érezze jól magát a másik, ha én nem is tudok ott lenni?

hozzáteszem, hogy az ő munkahelyén mindig jó a hangulat, haverok közt van, én meg most végzek a gyakorlattal, és amúgy sem voltam ott olyan sokáig, hogy olyan jóban legyek a kolegákkal... mivel most költöztünk másik városba, nekem barátaim sincsenek, csak otthon ülök... suli is csak 2hetente 1X volt, annak is most lett vége..

most komolyan bunkó vagyok, ha el akarok menni?


2012. nov. 11. 12:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%

Tudod azért kérdezik páran, hogy nektek ugyanmár minek kellett ez a fejbekötősdi, mert szemmel láthatólag primitív kérdésekben se tudtok kompromisszumot kötni, mint pl ebben se. A párod úgy tűnik féltékeny rád, meg más gondolatai is lehetnek, de ezzel tisztában van egy ideje hogy te még tanulsz, és nem helyben, így ezeket kezelni tudni illene.

Később ennél nagyobb zűrök is lesznek.

2012. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
44%
Mi nem jártunk külön szórakozni friss házason sem, ennek ellenére nem nagyon hagytunk ki ezért bulit: mentünk mindketten. Még ha egyikünk nem is ismerte a társaság többségét akkor is. Nekünk így volt jó, szerettünk, szeretünk együtt szórakozni. Ennek ellenére azt mondom, ha igényled a külön szórakozást, nem lenne szabad megsértődnie a párodnak.
2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi ugyan még nem vagyunk házasok, de hamarosan azok leszünk (23/l és 28/f). Mi nem vagyunk tipikusan bulizósok, de még ha ritkán is szoktunk, de szoktunk külön menni szórakozni... sőt amikor én megyek, ő még, ha tud el is jön értem, hogy hazakísérjen, vagy ha nála alszom, akkor hozzá. Most is lesz kb. két hét múlva egy baráti összeröffenése, ahova én nem megyek (és nem azért, mert szégyell, hanem eléggé szakbarbár társaság egy bizonyos témában, és nem hinné, hogy jól érezném ott magam, plusz sztorizgatás lenne olyan élményekkel kapcsolatban, amiket én nem éltem át)... és nem zavar.
2012. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!