Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h tartóssá tegyem...

Mit tegyek h tartóssá tegyem párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, 20 éves lánnyal járok.Aranyos kedves, viszont érzelmileg nagyon gyerekes, túlságosan ragaszkodik, és elvárja h minden percem vele töltsem, nem szeretem ezt a fajta úgymond túlzott kötöttséget, de most kezdtem el megszeretni és valamilyen szinten én is ragaszkodom hozzá.3 hónapja járok vele.Leültem vele elmagyaráztam h bizonyos dolgokból vegyen vissza legyen szíves.Másodszorra kellett vele leülnöm ma, de sajnos nem látom eredményét, kicsit kezdek kiábrándulni.A célom h megtartsam ezt a kapcsolatot normális keretek között.

2012. nov. 11. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek. Kössetek kompromisszumot, hogy minde a kettőtöknek megfelelő legyen az eggyütt töltött időtartam.

Aztán ehez tartsátok magatokat. Ha nem megy akkor pedig nem kell erőltetni. És ezt mond el neki is őszintén. Annak nincs értelme ha megfojt.

2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így van, elmagyarázok mindent.És azt mondja igyekezni fog.Én hiszek neki és bízom benne.
2012. nov. 11. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban fontos, akkor te is tegyél érte. Lehet, hogy nem így van, de a kérdésedből azt olvasom ki, hogy elmagyaráztad a lánynak, hogy csak annyit legyetek együtt, amennyi időt te igényelsz. Ez nem feltétlen célravezető. Ő ugyanis ha belegondol, azt fogja látni, hogy adott helyzetben csak neki kell alkalmazkodnia a te igényeidhez, és ha ezen felhúzza magát, húszévesen még viszonylag könnyen sutba dobja a kapcsolatot.

Éreztesd vele, hogy te is teszel plusz dolgokat érte. Szánj rá egy kicsivel több időt, mint amennyit egyébként szánnál. Ha tényleg összeilletek, akkor ebből nem lesz gond.

2012. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos haver én is pont úgy vagyok ezzel a mostani erőlködésemmel, egy magamnál 10 évvel fiatalabb lánnyal, tul képpen még csak most lesz nagykorú, kedves, meg jólelkű, bár az egyértelmű hogy véletlen se az eszéért lehet szeretni, viszont ő is úgy adta elő magát mint aki csak ölelgetős macit akar, és az ágyban is csont tapasztalatlan, meghát testi adottságokból is passzív.

Hiába tartom helyesnek, aki mentálisan, lelkileg nem tudja kiegészíteni a másikat az csak egy erőltetett valami marad, nyilván mindkettőjüknek csak kicsit megkattant az agya a kapcsolat ígéretétől, nem látnak a dolgok mögé, tedd amit én, hagyd hogy maguktól elfelejtsenek, úgy a legkevésbé fájdalmas, én is időt kértem a dologra, de én magamat szinte biztosra tudom, hogy jobb ha nem erőszakolom meg olyannal amit belül nem kívánok, és jó esetben kiszáll a fejéből a párhetes szünet alatt neki is a hülye köd, és rájön hogy nem is akarja ezt.

Hidd el magadnak is ártasz ha olyanba akarsz többet beleképzelni ami nincs is, mert később a valódi értéket se veszed majd észre. Ha nem tudsz egyenrangú félként nézni rá akkor ő nem alkalmas társ.

2012. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Marhára fárasztó egy olyan csaj, aki még gyermeteg meg dolgokat el kell magyarázni, tapasztalatlan, érzelmileg gyerekes, piócáskodik, lóg rajtad, nem tudja megérteni a dolgokat, tapad stb.


Ráadásul egy ilyen csajt egyenrangú félként se tudsz kezelni, vagyis egy teljesen csonka kapcsolat az egész, mindezért meg még el is kell viselni a gyermetegségét. Nekem nem éri meg már az ilyesmi.

2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!