Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha az apa...

Normális dolog, ha az apa mindenhova lepasszolja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Az exemtől van egy 5 éves kislányom. Sajnos a gyermeket 1 éve nála helyezték el (ismerte a bírót, ügyvédre is volt pénze). Beletörődtem, mert úgy gondoltam, hogy talán a kislánynak is jobb lesz így, mivel én anyagilag elég rosszul állok, sajnos munka miatt messzire is kellett költöznöm tőlük, de természetesen rendszeresen látogatom, elhozom magamhoz 1-2 hetekre, ahogy tudom. Közben telefonon tartom vele a kapcsolatot, és egyre jobban elkezdett az zavarni, hogy többször nem tudok vele beszélni, mert az apja azt mondja, hogy lent van a játszótéren pl. a Margit nénivel (szomszéd), este 7-kor! Múltkor meg azt mondta a lányom, hogy apa barátnőjének az anyjánál van, akivel csak pár hete jöttek össze! Volt, h 3 hétig külföldön volt, ki tudja, akkor kinek passzolta le, mert nekem nem volt hajlandó odaadni, ill. én is csak utólag tudtam meg ezt. Ha rokonok vigyáznának rá, pl. a nagymama, akkor az más lenne, de nekem ez meredek kicsit. Miért harcolt ennyire a gyerekért, ha most meg mindenhova lepasszolja? Persze értem én, h neki is kell szabadidő, de akkor vigye a nagyanyjához a gyereket, mert ez sztem nem tesz jót neki. Amikor nálam van, akkor is 9-10-ig fent van, nem tud előbb elaludni. Egyedül nem alszik el, és a TV-t is bekapcsolva kell hagynom, mert különben hisztizik. Nagyon aggódom érte :(

2012. nov. 13. 08:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát de könyörgöm, otthon is dolgozhat. És én semmi kivetnivalót nem látok abban, amit csinál. Azt hittem majd durva dolgokat sorolsz fel, de ebben nincs semmi. A többiek is átlagban azért bólogatnak, hogy nehogymár egy apánál legyen a gyerek.


És nem arról van szó, hogy te szar vagy, hanem arról, hogy ő jobb. Pusztán az ismeretség nem elég egy gyermek sorsáról hozott döntéshez.

2012. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt azért elmondhatnád, hogy ő miért jobb, mert ezt nem egészen értem!
2012. nov. 13. 15:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!