Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jöttem rá hogy anyámnak...

Most jöttem rá hogy anyámnak milyen rossz élete volt eddig és sose gondoltam azokra amiket tegnap mondott. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Gyerekkorában az anyja lelépett, az apja nevelte és a nagyszülei, a bátya börtönbe került vagy 15-20 évre már kint van de nem tartják a kapcsolatot. Az első szerelme 18 évesen meghalt. Utána találkozott apámmal, pár évvel később megszülettem, lenne 2 tesóm (ikrek) egy fiú és egy lány koraszülöttek voltak és az orvos amúgy is későn ment be mert "más dolga volt" a fiút még csak a kezébe se vehette. 8 órát éltek. 5 éves voltam és emlékszem, hogy milyen volt utána, nagyon sokáig rosszkedvű volt meg minden. Mondjuk még ma is bekönnyezik ha eszébe jut. 3 évvel később született egy hugom, ő is kicsit veszélyben volt de nem történt semmi rossz.

Kicsit összekaptunk tegnap és olyanokat vágott hozzám amik rosszul esnek de végülis ha belegondolok igaza van. Olyanokat is mondott hogy semmibe veszem őt de ő rontotta el mert mindent megadott amit a másik kettőnek nem tudott, azt is mondta hogy jobb lett volna ha nem születek meg és hasonlók. Rosszul esett de nem haragszom mert tudom hogy amúgy szeret. Jó a kapcsolatunk, vagyis ezek után nem tudom milyen lesz. Elküldött otthonról, amikor elindultam mondta hogy ne menjek de eljöttem. Gondolkoztam és tényleg volt.hogy megbántottam és csak nehezítettem az életét ahelyett hogy segítettem volna neki. Mit mondhatnék?

18/F


2012. nov. 14. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Kérj bocsánatot! Hazamész, és elmondod, hogy sajnálod ami történt, és szeretnél kibékülni. Az ember a vita hevében sokszor mond olyat, amit nem is gondol komolyan. :)
2012. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Csak annyit, hogy: szeretlek anyu!

Kedves fiú lehetsz és anyud is jó anya. Legyetek boldogok és ne veszekedjetek!

2012. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú mindaz, amiket édesanyádról megtudtál, de ezek egyikéröl sem tehetsz valójában. Hogy milyen mértékben nehezítetted az életét, azt nem tudom megítélni. Gondolom nem jobban, mint bármelyik más átlagos kamasz.
2012. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt mondd el neki, amit itt leírtál. A végére még szúrd oda, hogy: szeretlek Anya és ne haragudj!
2012. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Veled akarta pótolni az ikreket? Hát nem könnyű egy, pláne két meghalt gyereket helyettesíteni. Szerintem durva, hogy ilyet mondott, hogy jobb lett volna, ha meg sem születsz. Mindketten kérjetek bocsánatot a másiktól, kezdd te, hogy nem gondoltad komolyan.
2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza és öleld át. Ha tudsz mondani semmit is érteni fogja.

...és nagyon-nagyon becsüld meg, hogy van édesanyád.

2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy mit érzel és hogy te ezeket eddig nem tudtad, fel sem fogtad. (egyébként azt meg ő rontotta el, hogy a másik kettő helyett is neked kedvezett, ezek szerint nem tudott továbblépni a dolgon és ez egyáltalán nem tesz jót se neki, sem pedig neked)
2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Kerj töle bocsanatot,mond hogy nagyon szereted,öleld at,es mond meg neki,rad mindeg szamithat.Nagyon jol fog neki esni.
2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom írni, amit az eddigiek. Menj haza és kérj bocsánatot! A kapcsolatotok nem fog egy ilyen miatt tönkremenni, de ha dacból vagy gyávaságból nem lépsz elé, akkor az sem lehetetlen.


Légy Te az ő igazi, férfivá nőtt kisfia.


Abból, amit leírtál, remek srácnak tűnsz, és az édesanyád rengeteget küzdhetett azért, hogy ez így legyen. Hajrá!


Esetleg vigyél neki egy szál virágot...! De anélkül is a legszebb ajándék lesz neki, ha kibékültök!

2012. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig is tudtam, hogy mik történtek de valahogy nem gondolkoztam rajta soha. Annyi volt, hogy régebben gyakran volt rám panasz, sokszor csalódott bennem és olyanokat csináltam amikre egyáltalán nem lehet büszke na meg szégyent is hoztam rá egy párszor. Olyan időszak is volt amikor egyáltalán nem hallgattam rá és nem is érdekelt semmi amit mondott, nélküle szerettem volna élni. Amúgy pénteken vagy hétvégén akartam hazamenni de már ma is keresett, hogy menjek.
2012. nov. 14. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!