Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jöttem rá hogy anyámnak...

Most jöttem rá hogy anyámnak milyen rossz élete volt eddig és sose gondoltam azokra amiket tegnap mondott. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Gyerekkorában az anyja lelépett, az apja nevelte és a nagyszülei, a bátya börtönbe került vagy 15-20 évre már kint van de nem tartják a kapcsolatot. Az első szerelme 18 évesen meghalt. Utána találkozott apámmal, pár évvel később megszülettem, lenne 2 tesóm (ikrek) egy fiú és egy lány koraszülöttek voltak és az orvos amúgy is későn ment be mert "más dolga volt" a fiút még csak a kezébe se vehette. 8 órát éltek. 5 éves voltam és emlékszem, hogy milyen volt utána, nagyon sokáig rosszkedvű volt meg minden. Mondjuk még ma is bekönnyezik ha eszébe jut. 3 évvel később született egy hugom, ő is kicsit veszélyben volt de nem történt semmi rossz.

Kicsit összekaptunk tegnap és olyanokat vágott hozzám amik rosszul esnek de végülis ha belegondolok igaza van. Olyanokat is mondott hogy semmibe veszem őt de ő rontotta el mert mindent megadott amit a másik kettőnek nem tudott, azt is mondta hogy jobb lett volna ha nem születek meg és hasonlók. Rosszul esett de nem haragszom mert tudom hogy amúgy szeret. Jó a kapcsolatunk, vagyis ezek után nem tudom milyen lesz. Elküldött otthonról, amikor elindultam mondta hogy ne menjek de eljöttem. Gondolkoztam és tényleg volt.hogy megbántottam és csak nehezítettem az életét ahelyett hogy segítettem volna neki. Mit mondhatnék?

18/F


2012. nov. 14. 14:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg igaza van.

Ilyen esetben bocs, de én sem tudok empatikus lenni.

2012. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Elég baj az. Nagyon könnyen ítélkeztek, de ez ma a jellemző, szóval nem is csodálkozom, hogy ezt teszitek. Hozzátok az átlagot, gratulálok.
2012. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Inkább arra mondanám, hogy hozza az átlagot, aki azt mondja a saját gyerekének, hogy bár meg sem született volna.

Elnézést, ha én ezek után nem az anyát sajnálom.

2012. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

neked ez az átlaganya? úristen...én már téged sajnállak...


honnan tudod te azt, hogy az a "kis összekapás", amiről a kérdező írt, mégis mennyire volt kicsi? gondolom rendesen provokálta az anyját, meg visszaszólogatott neki, csak nem képzeled, hogy csak úgy egy kis nézeteltéréskor ilyet mond az ember?

2012. nov. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!