Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen ez már,...

Teljesen reménytelen ez már, ugye? Nagyon nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy a párommal sajnos már bő fél éve nem volt az igazi a kapcsolatunk, most a hét elején szakítottunk is (4 év után). Júliusban megismertem egy srácot, akivel sajnos megcsaltam a párom. Tőle már semmi érzelmet szinte nem kaptam, sok mindenért könyörögtem, hogy rendbehozzuk a kapcsolatunkat, semmi nem történt, ettől a sráctól pedig mindent megkaptam, nagyon jó volt vele. Sajnos eljutottunk odáig, hogy elkezdtünk egymás iránt érezni, de ekkor a párommal megbeszéltük, hogy még megpróbáljuk. Igazából megsajnáltam őt, mert férfi létére 1 órán keresztül zokogott, hogy ne legyen vége. Ekkor még nem tudott a másik srácról. Aztán idő közben szépen borult a bili. A másik srácnak én azt mondtam, hogy már szakítottunk, a páromnak meg szép fokozatosan kitálaltam...megígérte, hogy nem fogja felkeresni a srácot, de mégis megtette. Időközben én a másik srácot leszereltem, de nem mondtam el neki a valódi okot, csak hogy még bizonytalan vagyok, ő meg elküldött a francba, hogy "olyan vagyok mint a többi". Nem is beszéltünk utána. Párommal közbe egyre csak romlott a viszonyunk, egyszer pedig a srác meg a párom beszéltek telefonon, na és itt kiderült, hogy én mindkettőnek hazudtam...pedig nem magam miatt tettem, hanem azért, hogy ha már így alakult, egyiküket se bántsam meg teljesen. :( A másik srácról azóta se tudok semmit, teljesen megszakadt a kapcsolat. Párommal meg ugye most szakítottunk...


Azóta is többször eszembe jutott ő. Tökéletes, mind külsőre, mind belsőre, el se hiszem, hogy ilyen létezik. És elb.asztam. :( Nagyon hülyeség lenne, ha írnék neki, hogy beszéljük meg? Nekem nagyon hiányzik. :( De mit gondolhat most rólam? Mit csináljak? :(


Tudom, hogy most mit fogtok rólam gondolni, de ne értsétek félre, nem vagyok r.banc, soha nem csaltam meg még senkit, páromat se volt szándékomban, de sajnos így alakult. Nagyon sajnálom, hogy mindkettőjüket becsaptam, de szeretném jóvá tenni, van rá esélyem szerintetek, vagy végleg elbaltáztam? :(


2012. nov. 15. 19:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ribi vagyok azért, mert nem tudtam lezárni az akkor már rég rossz kapcsolatomat, és egyszer fordult ez elő? Hát nem gondolom, hogy ez akkora ribancság lenne...akkor azok a lányok mik, akik minden buli után mást visznek fel magukhoz, meg máshoz járnak fel? Vagy akár a szórakozóhelyen csináltatják fel magukat stb.? Én soha nem csináltam ilyeneket, mindig komoly kapcsolataim voltak, és nem azért csaltam már meg a párom, mert ráuntam, és viszketett a p.csám. Nem tudjátok a részleteket, de elítéltek! Akkor ehhez most én is gratulálni tudok csak! Tudom, hogy hibáztam, de emiatt ribancnak nem gondolom magam. Körül lehet nézni a mai fiatal lányok között, ki hogy viselkedik, meg hogy néznek ki. Egyébként meg ha tudnátok, mennyi ilyen előfordul a világban, csak senki nem tud róla...ne legyetek már álszentek...és ezzel nem magam akarom védeni, mert tisztában vagyok vele mit csináltam, és mit hogy kellett volna. Én most arra lettem volna kíváncsi, hogy érdemes-e felkeresnem őt, és bocsánatot kérnem, tisztáznom a helyzetet, vagy inkább hagyjam békén. De köszönöm mindenki válaszát, és hogy időt fordított rá, hogy elolvasta és válaszolt a kérdésemre.

2012. nov. 15. 20:26
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

"Hát nem gondolom, hogy ez akkora ribancság lenne...akkor azok a lányok mik, akik minden buli után mást visznek fel magukhoz, meg máshoz járnak fel? Vagy akár a szórakozóhelyen csináltatják fel magukat stb.? "


Buliban mindenki tisztában van a lapjárással. Te sokkal rosszabb vagy, mint ők.

2012. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak tudod kérdező, te most a másikat ítéled meg a kinézetéről. Én a legjobban az olyanoktól hányok, mint te. Eljátsszák a szüzi kislányt, közben meg ótvarok.
2012. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Igen, most szakítottunk, de ő már kb. fél éve mondta, hogy nem szeret. Azóta én tulajdonképpen csak takarítani, főzni meg szexelni jártam át..."


Ez gyönyörű! Ezek után visszajártál szexelni??? És mit kaptál érte?!


Peeeersze! Egy órát zokogott, hogyne.

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha a srác olyan, aki tud együtt lenni egy olyan csajjal, aki megcsalta a sokéves kapcsolatban a paliját. Akkor természetesen keresd fel. És már csak azt tedd mellé, hogy imádkozzon, hogy vele ugyanezt nem fogod eljátszani.

Egyébként amit felhoztál példát, bulizóstinipi..ák :) Na azok is ribik, de te már nagyban nyomod, hisz' az érzelmekkel is játszol. Nem is egy emberével.

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyban nyomom. Hát ez egyre jobb. Azt írtam, hogy rendszeresen csinálom? Mert szerintem nem. De mindegy is. Látom, sértegetni azt tudtok nagyon. Mindegy, nem kérek több választ, köszönöm. Bár ki se írtam volna ezt a kérdést...
2012. nov. 15. 20:57
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj kérdező, de tisztában lehettél volna vele, hogy itt fogsz kapni, hideget-meleget.

én amit gondolok erről az egészről: kicsit olyan, mintha hitegetnéd saját magadat: pl. azzal, hogy ez a megcsalás, most az egyszer, tulajdonképpen nem is teljesen a te hibádból "valósult"meg. mindig két fél kell mindenhez.

egyet nem értek, de ezt az első oldalon is írtam: mi a francért kell "kegyes" hazugságok mögé "menekülni"-ami általában mindig kártyavárként összedől az ember feje felett- miért nem lehet őszintének lenni?

aztán: gyakorlatilag, most minkét srácot átverted.

valamint: ne várj megbecsülést olyas valakitől kinél alámosod a tekintélyedet (átjártál, főzni, takarítani és dugni). ebből látszik, hogy saját magadat sem becsülöd.

milyen jogon tiszteljenek, becsüljenek, ha te így behódolsz egy pasinak?

miért kell megcsalni valakit, akivel már régen nem jó a kapcsolat?miért nem lehet kidobni?

tisztázd magadban ezeket a dolgokat, és hagyd békén mindkét felet, mert ezt már (jobb esetben) nem lehet helyrehozni.

2012. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell sokszor megcsalni a partneredet. Elég egyszer is, már attól is ribanc leszel. Kár ezt szépítgetni.

Úgy alakultak a dolgok. Hát persze. Csak a körülmények áldozata vagy.

2012. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%

Így jár az, aki több vasat tart a tűzbe. Könnyeben megégeti magát.


Gondoltad talonba jó lesz az álomlovag, aztán még vacakoltál a régivel, mert nem tudtál dönteni, most meg mindkettő esélytelen.


Szerintem a két srác leült egy sör mellé és kitárgyalták, mekkora ribi vagy. És jól csinálták!

2012. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

Birom,hogy ha egy nő félrelép,rögtön egy ribanc,ha sok férfival volt együtt,ribanc....és a férfiak???ők kik???


Ha most az lett volna a kérdés,hogy a feleségem nem akar fél éve sexelni,igy hát félreléptem,akkor megértőek lennének itt egyesek....


Le lehet 0-ni...

2012. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!