Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokanővérem (38 éves)...

Az unokanővérem (38 éves) jobb helyzetben van, mert gyereke lesz?

Figyelt kérdés
35 volt mikor összeházasodott a párjával, most jön náluk a baba, 6 hónapos terhes. Folyton azzal jön hogy milyen jó a terhesség, meg hogy milyen szerencsés a férjével, az anyósa is meg az anyja is a kegyeit lesik hogy mit kíván stb. Nekem se párom, se munkám, anyám nem él...Sőt sokszor "bepánikolok", hogy szalad az idő, és mi lesz ha nem sikerül semmi...
2012. nov. 15. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
23 évesen durva, hogy itt tartanak egyesek. Mármint hogy ez a normális. Ennyi idősen még tanulni, dolgozni kéne, bulizni, nem azon agyalni, hogy jegyezzenek már el, meg jöjjön a gyerek. Még félig te is az vagy.
2012. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Anyám 40 évesen szült, most közelít a hetvenhez, de csak annyira van meglógva kissé a hasa, amit a kora indokol. Gyerekkoromból kifejezetten lapos hasra emlékszem.
2012. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne "irigyeld" hanem örülj neki, hogy boldog és megkapta amire vágyott. Én 28 éves vagyok van egy csodás férjem, viszont a baba nem akar összejönni. Ettől függetlenül örülök ha másoknak babája születik, örülök mások örömének, Te még csak 23 éves vagy rengeteg időd van :)
2012. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te csak arra vagy irigy, hogy mindenki vele foglalkozik...
2012. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát én örülnék a helyedben, hogy a 40-hez közel járó rokonom végre révbe ért. Azért 30-on felül nincs már olyan egyszerű helyzetben egy nő családalapítás szempontjából, főleg ha még párja sincsen. 23 éves vagy, még rettentő fiatal. Ha azt mondod, hogy 30+ vagy és semmi, akkor még megértenélek...
2012. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!