Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom apukája meghalt. Nekem...

Párom apukája meghalt. Nekem nem valami jó a kapcsolatom a családjával. Most szeretné, ha vele tartanék én is mikor hazamegy, hogy egy kicsit anyukájával és testvéreivel legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, mellette vagyok és leszek ebben a nehéz időszakban is.Már az eljegyzés is meg volt.Viszont a családjával sok nézeteltérés és vita volt az elmúlt egy évben.Eléggé megromlott a kapcsolatom velük.Nem mondjuk ki,de érezhető a feszültség köztünk.Egyébként ettől függetlenül mi még párommal nagyon jól megvagyunk,kettőnk kapcsolatát ez nem befolyásolta.Mint említettem,most nagy szüksége van rám és én szívesen elmennék hozzájuk,de nem tudom hogy jó ötlet e.Mivel ilyenkor elég ha a szűk család együtt van szerintem.Igazából nem akarok a terhükre lenni. Néhány napról van szó.(Kb 200km-re lakunk tőlük)Páromon viszont azt látom és mondta is,hogy nagyon szeretné,ha én is elmennék hozzájuk.Nem akarok kellemetlenséget okozni,így is van elég probléma.Szóval nem tudom,hogy menjek vagy maradjak,de senkit sem akarok megbántani.
2012. nov. 16. 02:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

"Félre kell tenni a korábbi sérelmeket és elmenni a pároddal az édesanyjáékhoz. Az is előfordulhat, hogy éppen ettől a mozzanattól javulni fog a kapcsolatod leendő anyósoddal. A haragot felejtsd el!"

Ki az a kedves, szerencsétlen tahó, aki ezt 33%-ra lepontozta? Sok itt az idegbeteg, gonosz, irigy hozzászló!

2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

Így ahogy írod kedves utolsó! Idegbeteg, meg rosszindulat, meg ahogy én mondom sötét lélek, és hasonló.

A tieddel azonos tartalmú hozzászólásom most kivételesen 70 %-os lett!, de ez is vagy csoda, vagy egyelőre elkerülte a lepontozó figyelmét! :)))


De ne háborogj, nem éri meg!

Másik témakörben, amikor ugyanígy felháborodtam, valaki hozzászólt, de csak annyit:

"A lepontozás és a miatta való felháborodás = szélvihar a biliben!"

(Bár kíváncsi lennék, ha őt pontoznák le zsinórban, akkor is ugyanez lenne-e a véleménye?)

2012. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
72%
A saját történeteket is lepontozzák, meg az eldöntendő válaszokat is...sok itt a megkeseredett nyomi, legalább ez az egy örömük hagy legyen az övék, ha már a való világban a 0-át verik.
2012. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!